Błagam Pomóżcie mi ja umieram strasznie sie boje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Błagam Pomóżcie mi ja umieram strasznie sie boje.

przez tet 27 paź 2009, 23:01
arturk :shock: ciekawe to co piszesz, nie powiem.. chyba się zagłębię w temat :D
tet

przez fobia 27 paź 2009, 23:03
troche dziwne to co piszesz arturk :?

tak jak pisala linka uwazam ,ze najwiecej toksyn jest w konserwantach i sztucznych barwnikach.

przez załamany na maxa 27 paź 2009, 23:25
VENUS. no wlasnie ja teraz tak mam jakby wszystkie procesy w organizmie sie zatrzymaly i jakbym juz wogole nie funkcjonowal, mam takie wrazenie ze za chwile bach i mnie nie ma. moze chcialabys opisac dokladnie swoje wszystkie objawy? na pewno mi to pomoze. jak dlugo sie leczylas jakie leki? po ilu czulas poprawe i jak sobie radzilas z tym wszystkim???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 28 paź 2009, 00:11
ja rowniez pamietam jeszcze to uczucie... :cry: i niemalze ciagle napady paniki .... bylam wrakiem czlowieka i myslalam ,ze moje dni sa policzone... dzieki lexapro i zomirenie/xanaxie sie podnioslam - moze nie jestem jeszcze zdrowa w 100% ale czuje ,ze jestem na dobrej drodze. Teraz kontynuuje leczenie i pracuje nad soba - wierze, ze tobie tez sie uda.

przez linka 28 paź 2009, 00:19
arturk, medycyna wschodu - ok, ale zważ na to, gdy się wykluczy te produkty jakie rodzaje pokarmu zostaną nam a jakie ludom wschodu to raz, dwa medycyna wschodu raczej nie wie co to toksyny bo wykluczanie pokarmów zależy od ich składu odżywczego, bo to co wymieniłeś np warzywa to istna bomba toksyn w naszym klimacie.

Nie wydaje mis ię też, żeby taka medycyna zawsze dała sobie radę.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez arturk 28 paź 2009, 08:48
Ok Linka jak uważasz, ja nie będę się sprzeczał, ne jestem lekarzem, nie znam si na medycynie, postępując wg jej zasad, mogę powiedzieć, że bez żadnych leków czuje się zdrów, a jakby tak cofnąć się z 2 lata wsteczi poszukać tu moich postów, wyglądały one podobnie jak klegi zalamany na maxa. Ja tylko piszę co mnie pomogło. Uważasz, że wykluczając jabłko, gruszkę, nabiał i wieprzowinę człowiek nie będzie żył? No cóż ja się nie wymądrzam dale i ine próbuje was przekonać, ja jednak czuje się coraz lepiej, i nie jest to chwilowa poprawa po tabletach, bo ich nie biorę, są dni kiedy po przebudzeniu wydaje mi się , że jak nie dzis to jutro nerwicy nie będzie, wcześniej nie miłaem takich nadziei. Kto ma ochotę spróbować polecam. Jest to równiez znakomity sposób na schudnięcie, ja spadłem 10 kilo :D i czuje się z tym na prawde extra!

przez Koturre 28 paź 2009, 15:23
Załamany na maxsa, a nie brałeś jakiś sterydów typu Primoteston, Deca-durabolin albo nie faszerowałeś się jakimś stanozololem (handlowa nazwa chyba Winstrol Depot)? Pisałeś, że ćwiczyłeś na siłowni przez 5 lat.. Daj znać Bratku. Bo jeśli tak, to może być wynikiem właśnie tego.

Pozdrawiam
Koturre

przez polakita 28 paź 2009, 16:49
arturk napisał(a):No cóż ja się nie wymądrzam dale i ine próbuje was przekonać, ja jednak czuje się coraz lepiej, i nie jest to chwilowa poprawa po tabletach, bo ich nie biorę, są dni kiedy po przebudzeniu wydaje mi się , że jak nie dzis to jutro nerwicy nie będzie, wcześniej nie miłaem takich nadziei. Kto ma ochotę spróbować polecam.

Artur, a może daj nam jakiś pełen przepis na tę dietę, jak rozmawialiśmy wcześniej też się interesowałam wcześniej medycyną chińską i myślę że ma ona swoje plusy, przynajmniej ja wolę zastosować najpierw dietę a nie od razu żreć prochy (mnie to przeraża że tu wszyscy żrą prochy).
Ale oprócz niejedzenia jabłek surowych oraz nabiału może coś jeszcze? Bo myślę że to jest jakaś cała złożona dieta a nie tylko tak bez nabiału. Niestety w naszej szerokości geograficznej tego typu medycyna jest nieznana a często lekceważona. A moja koleżanka leczyła zapalenie stawu właśnie dietą i wyleczyła, więc nie jest to cud ale fakt. Wczoraj rozmawiałam z chłopakiem który powiedział że po serii akupunktury przestał mieć objawy nerwicy, więc jednak coś w tym jest.
polakita

przez załamany na maxa 29 paź 2009, 00:48
KOTURRE. Jedyne co w zyciu bralem to odrzywki typu creatyna , hmb i roznego rodzaju bialka ale tylko na poczatku to bylo jakies 3 lat temu . mozesz nie wierzyc ale oglnie bylem bardzo silny az sam w to nie moglem uwierzyc w wieku 16 lat wyciskalem 120 kg na klatke a moj rokord jak mialem 17 lat podnioslem 135kg i to wszystko na sucho przy wadze 72 kg. dlatego ja jestem w szoku ze teraz wogole nie mam sily:( ja juz nie wiem co sie dzieje:( napewno nie bralem sterydow zawsze sie balem tego:(

przez Koturre 29 paź 2009, 11:53
Załamany na maxa,

wiesz, w takim razie nie wiem. Efekt taki może wystąpić również po długotrwałym przetrenowaniu, jeśli tyle lat trenowałeś kulturystykę to dobrze, bo na 99% jesteś zdrowy i to "tylko" nerwica. Polecam Ci aeroby, bardziej biegi czy pływanie. Siłownia na nerwicę jest raczej kiepska bo osłabia serce - w przeciwieństwie do aerobów. Biegaj sobie nawet powoli ale minimum 40 min. co trzeci dzień a potem się rozciągaj. Powinno Ci trochę pomóc - mnie pomogło bardzo. Za mało hemoglobiny może też wyjść po siłowni, bo więcej zużywa się witaminy B12, która zwiększa erytropoezę czyli powstawanie krwinek czerwonych. Zbyt długie treningi, niedopasowane do wydolności obciążenia organizmu prowadzą do deficytu B12 - takiej niby anemii. Suplementacja więc przy dużych obciążeniach jest bardzo ważna. Mówię (piszę:)) oczywiście o witaminach. Niski poziom hemoglobiny może być także wynikiem picia zbyt dużej ilości płynów. To nic wielkiego. Spróbuj aerobów i suplementuj przez jakiś czas witaminy, polecam Ci Special Two firmy NOW, jedne z lepszych jakie brałem. Te uczucie że zaraz stracisz kontrolę to po prostu taka panika, musisz to totalnie olać - choć wiem, że ciężko..

Pozdrawiam i życzę jak najlepszych wyników w walce z pier... nerwicą
Koturre

Sortuj wg