czuje ze umieram pomocy!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

czuje ze umieram pomocy!!

przez załamany na maxa 22 paź 2009, 12:11
Z dnia na dzien sie pogarsza jua juz nie wiem. moje objawy zaczynaly sie powoli stopniowo ,najpierw drętwienia, uczucia ze zaaz zemdleje, pozniej wymioty , goraczka. powoli ustalo lecz pozniej czulem straszne oslabienie,bole glowy, strsznie krecilo mi sie glowie, brak koncentracji. polozylem sie w szpitalu przez tydzien nie mogli mi unormowac cukru mialem straszne spadki do 40 a pozniejnp 130 . po tygodniu niby to unormowali i mnie wypuscili, bylo przez kilka dni ok stwierdzilem ze to nerwica poszedlem do psychiatry podjalem leczenie . ale teraz jest znowu tragicznie czuje sie jakbym nie mial swiadomosci ze zyje takie zupelne odrealnienie , cizko mi sie rusza, nie moge myslec, skupic sie na niczym, czuje ze trace pamiec, nie mam sily wstac z lozka, boli mnie glowa normalnie ja to nie ja . co moze sie ze mna dziac doradzcie caly czas czuje sie ze zaraz umre bo naprawde totakie uczucie . dziwie sie jak ja jeszcze zyje , odycham. strasznie ciezko mi sie ruszyc mam jakies blokady. DORADZcie co ja mam zrobic nie mam sily nawet wstac i isc do lekaza, od tygodnia nie moge usnac jestem nieprzytomny:((((

Re: czuje ze umieram pomocy!!

przez wovacuum 22 paź 2009, 12:23
u mnie brak snu powoduje totalny chaos w organizmie,zalamany na maxa zmobilizuj siè i idz do lekarza,moze nie idz sam popros kogos o pomoc to nie takie trudne :D trzymaj siè cieplutko :D i postaraj siè nie panikowac panika:wrog :smile:
wovacuum

przez Shia 22 paź 2009, 13:23
Od tygodnia nie możesz spać, doskonale to rozumiem:(

A psychiatra przepisał Ci jakieś leki? Może to przez nie tak się czujesz? Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 22 paź 2009, 13:27
załamany na maxa, to nerwica, od tego się nie umiera, nie głupieje, nie staje się świrem :twisted:
Czujesz się paskudnie, bo narazie choroba sobie bryka po twoim organizmie i głowie, spokojnie, jeśli dostałeś leki od psychiatry - to moze to skutek uboczny, musisz to przeczekać, aż zaczną działać..........jeśli nie byłeś u psychiatry to szybciutko tam idź, no i poproś o jakieś leki nasenne, bo taki brak odpoczynku nocnego nie sprzyja leczeniu......potem wszystko się powoli ułoży spokojnie, nie trać wiary :D
Oczywiście wizyta u psychologa - ważna soprawa :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 22 paź 2009, 13:41
popieram linke- idz do psychiatry. na poczatku leczenia czasami bywa gorzej niz przed ,ale trzeba to przetrwac!

Sortuj wg