Błagam Was z całych sił,odezwijc się do mnie.Pomocy!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Błagam Was z całych sił,odezwijc się do mnie.Pomocy!

przez polakita 22 paź 2009, 11:53
No właśnie szkoda kasy, a tę kasę pewnie lepiej włożyć w terapię. Faktycznie ciężko jak mieszkasz w niewielkiej miejscowości, ja mieszkam w Wawie więc tu przynajmniej jest wybór. Nie chcę ci dawać "dobrych rad", każdy musi zdecydować za siebie, ja nie chciałam brać pastylek i nie biorę, ale czuję się teraz prawie dobrze, więc jest ok, ale jak miałam zejścia to byłam gotowa brać cokolwiek żeby tylko mi przeszło, bo to był koszmar. Więc może pomyśl jednak o tych pastylkach, nerwica to są zaburzenia neuroprzekaźników w mózgu, i te pastylki SSRI to regulują, powinnaś po nich poczuć się lepiej, ale je się bierze długo, rok, półtora, i zaczynają też działać dopiero po kilku tygodniach.

PS. A przynajmniej fajnie że masz tyle badań i wiesz że jesteś zdrowa na ciele!
polakita

przez Kaska22 22 paź 2009, 11:58
Wiem że jestem zdrowa tylko to do mnie nie dociera bo czuję te objawy,które się pogłębiają,boję się o swoje życie,muszę coś z tym zrobić
Kaska22

przez polakita 22 paź 2009, 12:23
Wiesz myślę że ja ci nie dam więcej rad, bo ja nie brałam pastylek a na terapię w rezultacie tez nie chodziłam (nie wyszło), w większości przypadków ten lęk wynika z jakiejść stresującej sytuacji w której tkwimy, a także często z tego że od dziecka mamy skłonność do bycia nerwowym, niepewnym siebie (przynajmniej u mnie tak jest). Nie jest to proste ale myślę że każdego z nas czeka to, że musimy się nauczyć żyć w inny sposób, bardziej asertywnie, nie pozwalając innym wchodzić nam na głowę. Mówię przykładowo bo każdy może mieć inne problemy.

A ten lęk jest dlatego (tak mi się wydaje) że od nadmiaru nerwów organizm "sfiksował" i produkuję lęk w dowolnej sytuacji, nawet w sytuacjach w których nie ma żadnego zagrożenia. Może pomyśl czy masz ostatnio w życiu jakiś duży stres i spróbuj to rozwiązać?
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg