Bliżej nieokreślony lęk

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Bliżej nieokreślony lęk

przez bez znieczulenia 19 paź 2009, 12:56
Teoretycznie mam dobry dzień jest wszystko ok i w pewnym momencie pojawia się lęk, przyspieszone tętno, uczucie gorąca, pulsowanie w czaszce i co najgorsze spowodowane tymi objawami zmęczenie i niechęć do jakiegokolwiek wysiłku. Czy znacie jakieś niefarmakologiczne sposoby na złagodzenie lęku, który dopada nie wiadomo, skąd i z jakiej przyczyny?

Re: Bliżej nieokreślony lęk

przez iryss 19 paź 2009, 13:08
Mmam bardzo podobnie tyle ze u mnie niema braku chęci tylko niemam siły i denerwuje się i z powodów i bez powodów...Wczoraj odkryłam ze jak jestem bardzo zdenarwowana (wtedy trzęse się jak galareta i czuje się osłabiona) uspokaja mnie cich wolna spokojna muzyka...Położyłam się na łóżko włączyłam po cichu Clinging to the cross i wsłuchałam się w dzwięki skupiłam się na tekście i instrumentach i tak kilka razy ta piosenka przeleciała i powpli przeszło...powodzenia
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez bez znieczulenia 19 paź 2009, 13:28
Dzięki iryss :smile:

Z chęciami i motywacją nie mam problemów, tylko męczą mnie fizycznie objawy, które wymieniłem.

Położyłam się na łóżko włączyłam po cichu Clinging to the cross i wsłuchałam się w dzwięki skupiłam się na tekście i instrumentach i tak kilka razy ta piosenka przeleciała i powpli przeszło...powodzenia

Podobnie jak Ty mam swoje sposoby na relaksację, ale podczas dnia brakuje zwyczajnie na nie czasu :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Karen31 19 paź 2009, 14:44
Przychodzi nie wiadomo skąd i człowiek nie może się już na niczym skoncentrować. Zimno i gorąco na zmianę. łapy się trzęsą.

siedzę w pracy i nie moge nic z tym zrobic :(

przez iryss 19 paź 2009, 15:48
Tak masz racje czasem dzień jest o wiele za krótki ale czasem ciągnie się w nieskończonośc! Bede trzymała za ciebie kciuki albie nie wiesz ci pomodle się za ciebie...Moze to banalne ale często pomaga! Powodzenia
Ps Zrezygnuj z pomalowania zes np. i relaksuj się wyciszaj ja jek się zdenarwuje a niemam czasu albo sytuacja niedaje mi czasu licze do 10... :D Powodzenia
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Sortuj wg