Pomocy !!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pomocy !!!!!

przez Eric 16 paź 2009, 18:48
Nie wiem jak to napisać sensowanie ale wezme wprost.Nienawidze przebywać z ludźmi,ogolnie czuje jakąs wewnętrzna odraze do ludzi.Gdyby szkola nie była tak daleko to bym chodził pieszo,nienawidze autoubusu,ludzi w nim.boje sie konktaktu z ludźmi których nie znam,nie podejde do obcego bo mi wątroba podchodzi do gardła jakbym conajmniej miał rozmawiać z mordercą.nie lubie chodzic do sklepu,robie wszystko by tego unikać,czuje sie wtedy obserwowany,ekspedientki na mnie patrzą,szukają mojego błędu,jak inni.chcą zeby ktoś sie potknął,przejązyczył,zesikał w gacie zeby sie śmiać,dlatego nienawidze ludzi,w liceum za dużo naoglądam sie takich scen a w dawnym gimnazjum było to codziennością.Czy to jest fobia społeczna?

Re: Pomocy !!!!!

przez agusiaww 17 paź 2009, 20:52
To jest fobia spoleczna, najlepiej idz do lekarza psychiatry :) Pozdrawiam
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 22:32
Socjofobia -> psychiatra.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Eric 18 paź 2009, 18:20
W sobote ide do psychologa z atakami niekontrolowanej agresji,natrętnymi myślami,może by przedstawić mój problem psychologowi,z socjofobią?

przez Victorek 18 paź 2009, 20:44
Eric, witaj jezeli udajesz sie do psychologa to tak owszem jak najbardziej powiedz mu o wszystkim co cię męczy, szczególnie o tym ze masz lęk w kontaktach z obcymi, sam wiele lat to miałem i tak samo mi wątroba podchodziła mi pod gardło, piszesz tez coś o natretnych myślach, po prostu powiedz wszystko specjaliście.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Adaś2222 19 paź 2009, 18:35
Sądzę, że masz też niską samoocenę i dlatego takie masz myśli.

przez Tunia03 23 paź 2009, 00:27
Mam dokladnie to samo,w kontaktach z ludźmi mam aż odruch wymiotny makabra.Byłam z tym u psychiatry,zapisał mi leki i kiedy przeczytałam ulotkę to na samą myśl miałam wszystkie skutki uboczne. Czyli trzeba zwalczyć to bez leków,bo inaczej pozostaje mi areszt domowy.
Tunia

Sortuj wg