złość + lęk

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

złość + lęk

przez wieslawpas 15 paź 2009, 10:47
Witam,

Mam problem ze złością. Nie chce jej czuć a ona przychodzi do mnia z samego rana. To akurat uczucie pojawilo sie w momecie kiedy wrocilem z urlopu. Dodam, ze urlop byl dla mnie dużym obciażeniem psychicznym bo przelamalamalem mmostwo swoich lęków. Wczesnie bałem sie ruszyc z Warszawy a w czasie urlpu byłem w Karpaczu, Bieszczadach.

Jednak kiedy wrociłem wszystko zaczęło mnie maksymalnie wkurwiać. W pracy zaczęli domagac sie jakies faktury na groszowe kwoty, nowy dyrektor chcial zwiekszyc sprzedaż pojawila sie presja na wyniki, najwiekszy pratner wycowal sie ze wspolpracy ech zreszta szkoda slow. W zyciu prywatnym kolega przelecial moja przyjaciuoke a mnie sie to nie udalo, ustawiczne brakuje mi kasy, mam moto ktore sie psuje i nie moge go sprzedac, mase dlugow. Ech nie ma sensu wymieniac.

No i teraz o tej zlosci. Budze sie rano i czuje zlosć i to wcale nie myśle o tych powodach o kotrych napisalem wyzej, nie chce czuć tej złości ale nie moge przestąc o niej mysleć. Do tej złości dochodzi też lęk i napięcie. Czy też tak macie? Jak sobie z tym radzić?

Pozdrawiam

Wieslaw

Re: złość + lęk

przez agusiaww 15 paź 2009, 11:17
To normalne uczucie bo Cie spotkaly niepowodzenia, takie zycie raz sukcesy raz porazki.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg