Pomocy!!!!!!!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pomocy!!!!!!!!!!!!

przez MARKOS(*) 12 paź 2009, 20:56
mam probem z dziewczyna ona sama nie wie czego chce niedawno móiła ze chce byc zemna sprobowac od nowa a po tygodniu zmienia zdanie ze sama nie wie czy chce czy nie dodam ze ona ma nerwice i nie wiem co robic czy za to odpdiwadaja jej nerwy czy nie bo jesli ona nie chce byc zemna to nie chce byc z nia na sile ale jesli to nerwica to moze a raczej powinienem jakos jej pomóc tylko jak pomócie błagam!!!!

Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!

przez celineczka3 12 paź 2009, 21:13
Przypuszczam ze jest dorosla osoba wiec powinna wiedziec czego chce od zycia.Ja bym po prostu poprosila o konkretne ostateczne okreslenie sie, bo ani jej ani Tobie te hustawki nie sluza.
celineczka3

przez magdalenabmw 12 paź 2009, 22:33
Rzmowa i tyle. To, ze mamy nerwice to nie znaczy ze jestesmy niestabilni w decyzjach i ze nie wiemy co robimy z wlasnym zyciem :O Pogadaj z nią szczerze, bo to nie jest wina nerwicy. Moze poprostu juz Cie nie kocha.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 13 paź 2009, 14:08
To nie nerwica, po prostu dziewczyna sama nie wie czego chce.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Razorbladerka_ 13 paź 2009, 17:34
A może ona po prostu obawia się, że choroba Cię przerośnie....? I, że z czasem nie będziesz chciał być z osobą chorą na nerwicę...? Myślę, że powinniście spokojnie i przede wszystkim sczerze porozmawiac...
To na pewno zadziała!
Pozdrawiam;)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez kasiaxprincessx 13 paź 2009, 20:51
To jest nerwica. Ja wiem po sobie. Jak miałam stan euforii to wtedy zrywałam z moim facetem. (wiem głupie ale wtedy wydawało mi się że tak będzie dla niego najlepiej) a gdy miałam doła to prosiłam go żeby on ze mną był. Powiedz swojej dziewczynie że powinna się wziąć za siebie i nie zwracaj uwage na to jak się zachowuje :) tzn. reaguj na to tak jak zawsze ale nie traktuj tego poważnie. A jak np. ona chcę znów do Ciebie wrócić to Cię przeprasza np. za swoje zachowanie??
kasiaxprincessx

przez magdalenabmw 13 paź 2009, 20:59
A moze ta laska ma Borderline?

Ja tez mialam napady 'agresji' gdzie zrywalam zmoim chlopakiem a potem przepraszalam, ale nie zwalalabym tego na nerwice bo czlowiek z nerwicą nie jest uposledzony umyslowo i sorry ale powinien wiedziec czego chce :/
Wyslij tą swoją kobietę na terapie albo kaz jej pracowac nad sobą, jesli jej zachowanie sie nie zmieni to proponuje Ci rozstac sie z nią bo taka osoba moze byc niebezpieczna wychowując dzieci (rozchwiana emocjonalnie matka to koszmar).
magdalenabmw

przez celineczka3 13 paź 2009, 21:56
magdalenabmw napisał(a):A moze ta laska ma Borderline?

O tym samym pomyslalam
celineczka3

przez magdalenabmw 13 paź 2009, 23:51
Kolego wybierz sie z nią do psychiatry bo mozliwe ze cierpi jak juz wspomnielismy na osobowosc Borderline -a to sie leczy bo inaczej zycie Tobie i sobie zniszczy. Pędem do lekarza i na terapie.
magdalenabmw

przez Lena88 14 paź 2009, 00:01
Ja zachowuję się prawie tak samo. Tylko, że nie obwieszczam mojemu chłopakowi, że nie chcę z nim być, a po prostu staram się przeczekać te chwile, bo wiem, że na drugi dzień mi się odmieni. Ale on i tak wyczuwa, kiedy coś jest nie tak. Ale ja jestem borderem. Psycholożka tłumaczyła mi, że jedynym wyjściem jest terapia, bo taki stan może zamęczyć. Myślę, że jeśli Ci zależy to powinieneś wspierać dziewczynę, poprosić, żeby poszła do psychologa, pogadała z kimś "obcym". Dla niej to też raczej nie jest łatwa sytuacja. Życzę powodzenia.
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez magdalenabmw 14 paź 2009, 00:26
Lena88- ale jego dziewczyna nawet niewie ze ma Borderline.
Dlatego Markos - teraz wszystko w Twoich rękach.
magdalenabmw

Sortuj wg