Mój Największy film .. czyli co ,,wkręciła'' wam nerwica??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Mój Największy film .. czyli co ,,wkręciła'' wam nerwica??

przez ona0 08 lip 2010, 17:33
Wkręty to moja specjalność :P tracę oddech, mam zawał, umieram a mimo to nadal żyję :) Raz będąc na ulicy w środku miasta tak sobie wkręciłam że nie mogę oddychać że wylądowałam w szpitalu gdzie nagle oddech mi wrócił :P Parodia

przez 19_latek 08 lip 2010, 22:22
Ja znowu mam takie wkrety ze jak gdzies jestem dalej poza domem to boje sie ze zapomne drogi do domu i ze zwariuje gdzies na uliczy czy wpadne pod samochod :D
19_latek

przez blackk 15 lip 2010, 22:14
A mi się wkręciło że już powoli tracę świadomość swojej choroby, że popadam w schizofreemie(aż do dzisiaj), na dodatek miałem wkręt że nie żyje na serio, że tak na prawdę rzeczywistość nie istnieje, że to złudzenie(przez to że się naoglądałem filmów na temat powstania wszechświata, wielka zagadka...). Kiedyś idąc do sklepu miałem wrażenie że zaraz przestanę oddychać, stojąc w kolejce miałem ochotę uciekać z poczty, ludzie wydawali mi się insektami... Najgorszy wkręt to też który powodował że, nie miałem pewności co do składni pisanego zdania lub którego wypowiadałem:D Na dzień dzisiejszy jest dużo lepiej niż wcześniej, moje tamtejsze lęki już nie robią takiego dużego wrażenia jak wcześniej, lecz bywają napady ale, o małym nasileniu, nie takim jak kiedyś. I mam do was pytanko jeszcze:
Powiecie mi może czy mieliście/macie poczucie innej rzeczywistości? np oglądaliście film i po jakimś czasie czuliście taką rzeczywistość jak z tego filmu, albo też oglądając zdjęcia z dzieciństwa, z przeszłości czuliście tamtejszą rzeczywistość, choć trochę? Dodam jeszcze że czasami takie uczucie sprawiało przyjemność a, czasami to było okropne...
Pozdrawiam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 15 lip 2010, 22:28
kiedyś, kiedy nie wiedzialam ,że mam nerwicę, dostalam ataku w nocy. Byłam sama, bo rodzice pojechali na wczasy, brat chyba na studiach i do pokoju wpadł jakiś dziwny robak. Tak się wystraszyłam, że uciekłam z pokoju i zadzwoniłam do mamy w środku nocy płacząc, że nie zasnę, bo się go boję i że jest brzydki na co mama odpowiedziała:
- A myślisz, że Ty mu się podobasz?
hehe, oczywiście pół nocy nie moglam zasnąć bo patrzyłam, czy czasem nie wchodzi do pokoju przez szparę pod drzwiami.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg