Lęk przed zwarjowaniem utratą kontroli nad sobą

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Lęk przed zwarjowaniem utratą kontroli nad sobą

przez bundy 26 wrz 2009, 19:05
Witam wszystkich forumowiczów

Ostatnio zaś mnie dopadła nerwica chyba to już trzeci raz w trakcie mojego życia.tym razem mam straszne jazdy czasami dopadają mnie lęk że zwarjuje że kiedyś mogę stracić kontrole nad sobą potem przez ten lek nakręcam się i wyobrażam sobie co się co się może stać wtedy np. że mego kogoś zabić siebie krzywdę zrobić i tu znów się nakręcam.Czy miął ktoś takie lęki jesli tak jak sobie z nimi radził
Pozdrawiam

Re: Lęk przed zwarjowaniem utratą kontroli nad sobą

przez celineczka3 26 wrz 2009, 20:09
Miałam takie lęki bardzo czesto, w zasadzie dalej sie od nich nie uwolnilam ale staram sie myslec ze jak zwiariuje to trudno i tak nie mam na to wplywu, bo tego sie kontrolowac nie da. W zasadzie jak ma to byc choroba psychiczna to niech juz bedzie ale jak na razie jestem zdrowa:):)
celineczka3

Re: Lęk przed zwarjowaniem utratą kontroli nad sobą

przez Victorek 26 wrz 2009, 21:18
bundy, witaj
Przede wszystkim możesz być pewien że tego typu akcje, myśli są normalnymi niestety objawami nerwicy, i nigdy nie dojdzie do ich urzeczywistnienia. Masa osób tutaj na forum i sporo które znam miało takowe myśli i lęki.
Piszesz że juz to któraś historia w zyciu z nerwicą i to niestety kolejne strachy na lachy...organizm pobudzony przez lęk daje ci takie wizje i scenariusze.
Najlepiej odrywać myślenie od tego jak tylko się da, a nawet olewać to aż znikną :)
Rozumiem że z poprzednimi epizodami dałeś rade a więc dasz i tym razem :)
pozdrawiam
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg