Nerwica a ciśnienie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a ciśnienie

przez paradoksy 26 mar 2012, 16:55
Behemoth, ból taki że musisz wstrzymać oddech na chwilę bo masz wrażenie, że nie dasz rady wytrzymać?
paradoksy

Nerwica a ciśnienie

przez Behemoth 26 mar 2012, 19:15
paradoksy, Nie to raczej taki tępy denerwujący, wędrujący ból. Coś jakby trzustka lub nerwy międzyżebrowe. Taki świdrujący promieniujący od lewego boku aż do lewej pachy, łopatki.
Byłem dziś u lekarza mam zrobić wyniki enzymów wątrobowo - trzustkowych tak na wszelki wypadek. Kur.wa mać jak nie urok to straczka.

Nerwica a ciśnienie

przez Mezus 26 mar 2012, 20:47
Diabełek- a Ty masz czas na coś innego niż bieganie po lekarzach? :oops:

Ja przyjąłem inną strategię- dowiedziałem się, który w danej materii jest dobry i tego się trzymam... Nawet jeśli moje pomysł/objawy są przed danego "olewane". Inaczej do nerwicy bym sobie hipochondrię do sześcianu i parę innych syfów dołożył.

Inna sprawa, że każdy lekarz z którym mam kontakt, pod koniec wizyty robi wrzutkę, że jestem mocno emocjonalny i zakręcony jak baranie rogi. Co w sumie potwierdza, że moje problemy z pompą i żołądkiem ( m.in. ) mają podłoże nerwowe czy emocjonalne. I tego się trzymam- nawet jak mną o ziemię ciska staram się ( z lepszym lub gorszym skutkiem ) tłumaczyć, że to stres, nerwy, emocje, zwoje, itp.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica a ciśnienie

przez Behemoth 26 mar 2012, 20:55
Diabełek- a Ty masz czas na coś innego niż bieganie po lekarzach? :oops:

Oj ja mam dużo czasu. Ale masz rację popadam chyba w jakiś obłęd. Lekarzy to ja mam 2 stałych. Z czego jeden to psychiatra którego widziałem 2 lata temu. Drugi to kardiolog który mam mnie już chyba serdecznie dosyć :P
Tak czy inaczej aby móc w momencie jak mówisz " o ziemię ciska " miał wymówkę dla siebie i wyeliminować jak najwięcej tych znaków zapytania :)

Nerwica a ciśnienie

przez Carlsberg 26 mar 2012, 21:16
Czy podwyższenie ciśnienia to może być efekt uboczny brania Seroxatu? Dzisiaj 6sty dzień dawki 10 mg i ciśnienie mi skoczyło na 155/85. Czuję się raczej słabo, chociaż to nie atak paniki. Tylko raczej takie napięcie.

Nerwica a ciśnienie

przez Behemoth 26 mar 2012, 22:31
Carlsberg, Zależy co masz na myśli. Psychicznie pewnie tak bo chemicznie raczej nie. Brałem seroxat 2 lata i ciśnienie było w normie. Na ulotce z tego co pamiętam napisane jest że powinno raczej spaść niż rosnąć. Tak więc się nakręcasz :)

Nerwica a ciśnienie

przez Carlsberg 26 mar 2012, 22:38
No ale ja się właśnie nie nakręciłem, byłem w miarę wyluzowany, czułem się nieźle i potem przyszło napięcie, trochę gorąco. Zmierzyłem ciśnienie i taki wynik.

Nerwica a ciśnienie

przez Mezus 02 kwi 2012, 10:51
A ja się od paru dni pasę... Eliceą.

Zobaczymy czy i jakie efekty to przyniesie. Na razie, to... nie ma ani +, ani -.
Nie zauważyłem u siebie działań niepożądanych, a na pozytywne/oczekiwane skutki muszę poczekać dłuższy czas.

Choć miło będzie, bo zauważyłem zmianę objawów nerwicy. Jeszcze niedawno, ciśnienie czy "kołatanie" dopadało mnie dość często, ale były to pojedyncze incydenty- raz czy dwa razy dziennie. Ryło to mózg na dłuższy czas, ale dało się przetrzymać. Od jakiegoś czasu, dla odmiany, objawy są "delikatniejsze" ( czyli słabsze skoki ciśnienia, pompka "boli" inaczej ), ale rozkładają się w czasie i potrafią ciągnąć się przez parę dni.
Cholera wie, co lepsze....

Może faktycznie Elicea coś poprostuje?

Nerwica a ciśnienie

przez Behemoth 05 kwi 2012, 10:22
Pogoda mnie rozkurwia. Od 4 dni chodze jak zombie. Zawroty głowy, osłabienie ogólne, senność.
Ciśnienie 110/70 p 60
Was też tak rozwala ?

Nerwica a ciśnienie

przez Tukaszwili 05 kwi 2012, 11:01
Owszem, puls też mam słaby, non stop czuję senność acz ciśnienia nie mierzę. Potem tylko niepotrzebnie się nakręcam, wystarczy delikatne odstępstwo od normy.

Nerwica a ciśnienie

przez Behemoth 05 kwi 2012, 12:34
Ja jestem taki słaby że normalnie spałbym non stop. Rozkojarzenie na maxa i te zawroty głowy masakra

Nerwica a ciśnienie

przez Mezus 05 kwi 2012, 17:30
Zazdroszczę...

Ja, dla odmiany, znów mam wyższe- nie schodzi z zegarów poniżej 145/85... Choć przy tętnie 55-65.

Tyle, że łażę wk...ny jest szerszeń, podminowany niesamowicie i chcąc-nie chcąc ( w tym może problem ) zastanawiając się co i jak. Żyć się nie chce i nie da, gdy we łbie kotłowanina myśli, obowiązków co niemiara, jakieś nerwobóle w okolicach pompki...

I teraz dodatkowa zmienna, czyli Elicea- co jest chorobą, jest jest schizą, a co jest efektem leków? Taki szybki quiz :-)

Nerwica a ciśnienie

przez dogomaniaczka 05 kwi 2012, 17:32
Behemoth napisał(a):Pogoda mnie rozkurwia. Od 4 dni chodze jak zombie. Zawroty głowy, osłabienie ogólne, senność.
Ciśnienie 110/70 p 60
Was też tak rozwala ?

tak, tak !! i ja już sobie wmawiam raka :roll: trochę mnie uspokoiło że ktoś jeszcze tak ma :D ale nie wiem jakie mam ciśnienie..u rodziców jutro sprawdzę bo u siebie nie mam. może to i dobrze.

Nerwica a ciśnienie

przez el_testosterone 05 kwi 2012, 19:02
Rak nie pasuje. Też mnie ta pogoda rozkłada.

Sortuj wg