Nerwica a ciśnienie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a ciśnienie

przez Korba 10 cze 2010, 14:39
nom, ja też miałam coś koło tego - tylko 43 na końcu :shock:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Joaśka 10 cze 2010, 14:42
43? :shock: A Twój ciśnieniomierz naprawdę dobrze działa? Chociaż pamiętam, że w ubiegłym roku latem też miałam chyba 40kilka, masakra, bo ja wtedy nie czuję, że żyję, jakbym zastygała. :?
Joaśka

przez Korba 10 cze 2010, 14:43
Joaśka napisał(a):43? :shock: A Twój ciśnieniomierz naprawdę dobrze działa? Chociaż pamiętam, że w ubiegłym roku latem też miałam chyba 40kilka, masakra, bo ja wtedy nie czuję, że żyję, jakbym zastygała. :?

dwa razy mi podobnie wyszło...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 10 cze 2010, 14:50
No to raczej dobrze działa. :? To pewnie przez tą pogodę, z tego co pamiętam znosisz teraz upały podobnie jak ja, czyli źle. :? Ja w ogóle nie mogę spać jak jest duszno i ciepło. :evil:
Joaśka

przez Korba 10 cze 2010, 14:51
Mianseryna podobno też obniża ciśnienie, a ja na nią źle zareagowałam, więc to też mi się dołożyło. No ale nie śpi się za dobrze.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Joaśka 10 cze 2010, 15:04
W Twoim przypadku bardzo możliwe. Ale ja akurat żadnych leków nie biorę, które mogłyby obniżać ciśnienie czy powodować jego wahania. I tak żyję z tym moim niskim ciśnieniem jak trup. :P
Joaśka

przez Anonymous 10 cze 2010, 21:49
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez niedzwiedz30amd 10 cze 2010, 22:35
esprit napisał(a):niedzwiedz30amd, Właśnie dlatego nie chcę robić tego badania.
Mierzyłem tak jak ty 30-40 razy dziennie. Aż w końcu mnie to znudziło.
Wiem że mam dobre ciśnienie w granicach normy. No chyba że mam atak paniki albo jakiś zalękniony jestem. To pewnie wyżej.
Ale najlepsza rada to wywal ciśnieniomierz i przestań się nakręcać. Hehe łatwo powiedzieć ?
Sam też cały czas myślę jakie mogę mieć. Swoją drogą to jakim aparatem mierzysz ciśnienie ?

Mój ciśnieniomierz to naramienny Microlife (szwajcarska firma) podobno jeden z najdokładniejszych na świecie tak mi powiedziała babka w aptece.
"Od dziś aż po kres świata w ludzkiej będziemy pamięci. My wybrani, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem."

przez Goldielocks 10 cze 2010, 23:12
Ja mam bardzo niziutkie ciśnienie... Od jakiegoś czasu trudno mi się zwlec z łóżka. :? Najprawdopodobniej, to skutek uboczny działania leków. Jak jest na prawdę fatalnie, to sobie zapodaję Plusz z magnezem. ;)
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Joaśka 11 cze 2010, 07:07
Goldielocks napisał(a):Ja mam bardzo niziutkie ciśnienie... Od jakiegoś czasu trudno mi się zwlec z łóżka. :? Najprawdopodobniej, to skutek uboczny działania leków. Jak jest na prawdę fatalnie, to sobie zapodaję Plusz z magnezem. ;)

No ale magnez chyba jeszcze bardziej obniża ciśnienie no nie? :roll:
Joaśka

przez Korba 11 cze 2010, 09:21
esprit napisał(a):Korba, To ja już wolę swoje 150/100

będzie lepiej, od dzisiaj jestem na Citabaxie, on troszkę podnosi ciśnienie ;)

z dwojga złego wolę być nakręcona niż klapnięta :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Goldielocks 11 cze 2010, 11:27
Joaśka napisał(a):
Goldielocks napisał(a):Ja mam bardzo niziutkie ciśnienie... Od jakiegoś czasu trudno mi się zwlec z łóżka. :? Najprawdopodobniej, to skutek uboczny działania leków. Jak jest na prawdę fatalnie, to sobie zapodaję Plusz z magnezem. ;)

No ale magnez chyba jeszcze bardziej obniża ciśnienie no nie? :roll:

W sumie nie chodzi o sam magnez - bo to tylko dodatek. Napój zawiera kofeinę i to ona ma pobudzać. ;)

Chyba niedokładnie sprecyzowałam, co mi daje akurat ten "dopalacz". Dziś akurat znowu postawił mnie na nogi. :D
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez niedzwiedz30amd 12 cze 2010, 07:38
esprit napisał(a):Korba, To ja już wolę swoje 150/100

A nie boisz się, że przy takim ciśnieniu zrobi ci się jakiś tętniak. Bo ja właśnie najgorzej boje się, że mogę mieć tętniaka (podobno powoduje je wysokie ciśnienie) i to moja kolejna fobia gdzie mnie co nie zaboli to od razu pierwsza myśl tętniak. :zonk:
"Od dziś aż po kres świata w ludzkiej będziemy pamięci. My wybrani, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem."

przez Anonymous 12 cze 2010, 17:38
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Sortuj wg