Praca pod presją rodziców - co robić?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Praca pod presją rodziców - co robić?

przez magdalenabmw 12 wrz 2009, 14:47
O, teraz w 100% zgadzam sie z Linką :smile: Żyrant, ktorego oni potrzebują, to np Twoja mama, ktora ma staly dochod (nawet 800zl miesiecznie, ale staly) i mama nie jest Tobie obca osoba wiec w razie nawet jakby firma upadla (co jest trudne, bo jak sie czlowie stara to nic nie upadnie!) to moze Ci pomoc splacic kase, niby ona ma tro zrobic, ale mozesz Ty wziasc kredyt i ona go odda im. Ale naprawde ciezko nie utrzymac firmy przez ten rok czy dwa! Na poczatku zawsze jest trudno, male zyski albo i straty, ale z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej :smile: Mysle ze warto sprobowac. Ja np nie moge wziasc kredytu z banku bo na dzien dzisiejszy nie mam dochodow stalych, ale mam sprzet i moge wziasc mame za zyranta i dostac dotacje, co latwe wcale nie jest, ale fajnie by bylo. Sama tez zdobede potrzebna mi kase, bo juz malo potrzebuje (na dzierzawe na pierwszy miesiac, prąd itp i na badanie wody z sanepidu), ale dluzej mi to zejdzie. takze mlodzi- ruszac tylki, nie siedziec na utrzymaniu mamusi bo nie o to w zyciu chodzi. Wiecie jak duma rozpiera ze mimo nerwicy cos mozna osiagnac? ;)
magdalenabmw

Sortuj wg