ALe jak ja mam dosc .

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

ALe jak ja mam dosc .

przez Karamba 31 sie 2009, 19:19
Mam 22 lata i jest ze mna niedobrze , pogorszyło sie duzo przez ostatnie 2 lata , nie wiem czy to nerwica czy inne jakies szajsiwo ale objawy mam chyba wygladajace na nerwice . Ogólnie to nadwaga spora tez mi dolega i alkohol sie pojawia raz w tygodniu ale w duzej dawce .Dla mnie najgorsze sa te lęki , normalnie nie moge juz wytrzymac , gonitwa mysli w kółko a jakis chorych akacjch zwiazanych z przeszłoscia , mam tez w domu co najmniej jednego alkoholika który jak se popije to lubi pokrzyczec nie szanuje nikogo ani niczego . Dwa razy zrobił taka akcje ze nie miesci mi sie w głowie , jak tylko do tego wróce myslami to mnie cos bierze.Albo mi sie wydaje albo otepiałem troszke . Uderzenie gorąca i kolatanie serca czasem pot mnie oblewa . To hyba tyle ile mi teraz do głowy przychodzi .

Re: ALe jak ja mam dosc .

przez agusiaww 31 sie 2009, 20:04
No to wyglada na nerwice, idz do lekarza najlepiej psychiatry i zacznij sie leczyc, tym bardziej ze Ci to nie mija.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Karamba 01 wrz 2009, 09:13
Mam takie pytanie chce isc do lekarza tylko czy to ma byc psychiatra , psycholog i czy mozna liczyc na panstwo w tym wypadku czy tylko prywatnie ?

ps jestem z lbn

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Klaudus20 01 wrz 2009, 11:51
Są państwowe przychodnie i tam jak najbardziej możesz się udać.
Jeśli chcesz się leczyć porządnie to radzę wybrać psychiatrę.
Psycholog, może pomóc Ci ustalić skąd te lęki i jak z nimi walczyć, jednak leków Ci nie przepisze.
Gdzie jest ta szminka,którą kocham
Na moich ustach zostawia ślad
Gdzie jest dziewczynka,która szlocha
Po wieczny czas

Sortuj wg