Nerwica a dbanie o siebie/wygląd itp

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a dbanie o siebie/wygląd itp

przez Venus 12 sie 2009, 22:32
magdalenabmw napisał(a):Venus- jestem z Ciebie dumna! :D A schodzilas moze z czerni do brązu? Najwazniejsze to sie nie dac jak juz zaczyna brac, potrzeba sporo czasu aby sie tego nauczyc dlatego gratuluje! Ja to czasem przerabiam u dentysty :evil:

A dziękuję Madziu :smile: ja też jestem z siebie dumna :D Nie, z czerni na brąz nie schodziłam, tylko wchodziłam z blondu na brąz :mrgreen: Oj tak, cały czas się uczę nie dawać temu dziadostwu! :mrgreen:
Bla bla bla...

przez Klaudus20 12 sie 2009, 22:48
Venus, gratuluję Ci, naprawdę jesteś wielka idąc tymi swoimi małymi krokami na przód :)
Ja też 3 tygodnie temu przefarbowałam się z blondu na brąz. Tak by podtrzymać swoje nowe ja. Ale nie czuję się dobrze ani ze swoim nowym ja ani z nowym kolorem włosów. I mam zamiar niedługo powrócić do korzeni :)
Gdzie jest ta szminka,którą kocham
Na moich ustach zostawia ślad
Gdzie jest dziewczynka,która szlocha
Po wieczny czas

przez Venus 13 sie 2009, 11:55
No dziś nad ranem miałam atak. To chyba po wczorajszym.
Bardzo długo się nastawiałam na pójście do fryzjera.
W końcu zrobiłam coś czego się bałam i być może dlatego te
dziadostwo znowu mnie dopadło. Dziwnie się dziś czuję, jestem skołowana
i roztrzęsiona. Nawet bałam się wziąć lek, ale nie dam się. :smile:
Bla bla bla...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Klaudus20 13 sie 2009, 15:07
Venus, kochana będzie dobrze, spójrz dzisiaj w lustro i zobacz że dzięki temu ładniej wyglądasz. I przezwyciężyłaś strach. Trzymaj się :)
Gdzie jest ta szminka,którą kocham
Na moich ustach zostawia ślad
Gdzie jest dziewczynka,która szlocha
Po wieczny czas

przez shadow_no 13 sie 2009, 15:29
Witam,
widzę, że przewaga dziewczyn w tym temacie ale ja też coś dodam.

Nerwica wpływa negatywnie na mój wygląd... ale w domu. Kiedy mam ataki które uniemożliwiają wyjście z domu, nie czuje w ogóle potrzeby bycia dobrze ubranym, ogolonym. Jedynie prysznic codziennie biorę.
Kiedy jednak gdzieś wychodzę zawsze: prysznic, modny ciuch, jakaś męska biżuteria ( bunny - milcz :D ), i obowiązkowo perfumy. To dodaje mi pewności siebie przez co mój lęk się zmniejsza.
Jedynym problemem jest to, że nie bardzo jestem w stanie chodzić do fryzjera. Dlatego często mam trochę przydługie włosy, ale zawsze obowiązkowo na żel - więc jakoś to wygląda. :) Co do sportu, czasem poćwiczę ale robię to bardzo sporadycznie.
Chcę kupić psa, może on mnie zmobilizuje do np. joggingu. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Lili-ana 13 sie 2009, 17:23
Ja jakoś do tapety nie mogę się przekonać albo nie znalazłam odpowiedniego podkładu dla mnie, mało szukałam, ogólnie jestem kompletnie zielona w tym temacie. Myślę, że takie fluidy czy podkłady to niszczą cerę :roll: może się mylę?
Może Magdaleno poradzisz mi coś? :smile:

Tipsy nie dla mnie ale paznokcie mam ładne i lubię czasem je malować.
Kreski na powiekach jak robię to mój mąż mówi, że mu sie nie podoba, bo lubi moje oczy w naturalnym kształcie. A ja czasem sobie kreski robię, bo tak mi sie podoba :D
Lili-ana

przez ewaryst7 13 sie 2009, 18:52
A ja tam wyglądam jak starucha , i jest git.Nie ma kosmetyku , ktory poprawilby moj wygląd.Nie mam na to pieniędzy.Nie mam na to ochoty.Nie widzę potrzeby.Jednym słowem nie dbam o siebie.Jestem tylko ja , i nerwica.Na więcej nie ma miejsca:)

przez dzidzius_22 17 sie 2009, 09:20
zaniedbalam sie strasznie :!: .nie obchodzi mnie czy chodze w umytych wlosach czy w tlustych strakach.makijazu nie robie wcale.przestalam depilowac brwi.dbam jedynie o paznokcie u nog.depilacje nog i pach.reszta mi zwisa.potrafie nie czesac sie calymi dniami :x i chodzic w brudnych ciuchach.ale gdy mam gorki to jest i makijaz,i seksowny stroj i bizuteria ktorej mam fuuuul(sztuczna :D ). niestety te gorki nawiedzaja mnie bardzo rzadko :x
NAJPIEKNIEJSZE W ZYCIU SA TYLKO CHWILE

przez Sorrow 17 sie 2009, 18:49
Ja generalnie rzec biorąc nie mam problemów z podstawową higieną. Głównie dlatego, że prysznic i mycie włosów to dla mnie relax.
Jak jestem w dole to wręcz zużywam więcej wody.

Z drugiej strony trudno mi się zabrać za paznokcie.

No i moje włosy są za długie, bo mam uraz do fryzjerów. Dwa razy jak byłem po lekkie skrócenie, to obcięły mnie jak jakiegoś gangstera. Od tej pory boję się chodzić do fryzjerów.

przez never1337 17 sie 2009, 21:28
ja mam silna nerwica zoladka i prawodopodobnie zespol jelita drazliwego. bardzo zwracam uwage na to co jem, czasem przesadnie i spotykam sie z krytyka znajomych, bo nie zjem tego i tamtego, ograniczam tez alkohol, ale czasem nie mam juz sily i zlamie zasady, pozwole sobie na wiecej, i w nastepstwie tego z regul cierpie. chociaz czasem zastanawiam sie czy jest sens sie tak ograniczac, jak mimo wszystko ciagle mam te samy objawy czym bym jadl z dieta czy nie. biore tez magnez i witaminy.

przez magdalenabmw 17 sie 2009, 22:02
Ewaryst7- jest MASA tanich i dobrych kosmetykow, wstap chociazby do Rossmana czy Super pharm.

Lili-ana- a jaką masz skórę? tłustą, mieszaną, suchą, wrażliwą? Ile masz lat? Wtedy pomogę, mając te informacje :)

Dzidzius22- momentami musisz wygladac strasznie
:mrgreen: Nie dopuszczaj tego do siebie !

FACECI- kupicie Wy sobie maszynke do golenia (wlosow), kosztuje ok 100zl bodajze a zwraca sie szybko, no i do fryzjera chodzic nie trzeba !

Ja wlasnie dzis bylam na zakupach, w sklepach typu house nad morzem zaczely sie wyprzedaze do 70 % :mrgreen:
magdalenabmw

przez Lili-ana 17 sie 2009, 22:37
Magdalena - ja mam cerę raczej suchą i wrażliwą, mam 28 lat, drobne zmarszczki zaczynają mi się pojawiać... Mam jasną karnację, cienie pod oczami i często podkrążone ze względu na niedospanie bo mam niemowlaka, który budzi się conajmniej kilka razy w nocy a z włosów jestem szatynka :smile:
Lili-ana

przez Sorrow 18 sie 2009, 00:20
magdalenabmw napisał(a):FACECI- kupicie Wy sobie maszynke do golenia (wlosow), kosztuje ok 100zl bodajze a zwraca sie szybko, no i do fryzjera chodzic nie trzeba !

Acha, i jest taka maszynka, która sprawi, że będę miał włosy tej długości, której chcę? Gdzie można taką kupić?

przez dzidzius22 18 sie 2009, 07:14
hej wam wszystkim :!: troche u mnie sie pokrecilo i jestem teraz pod tym nickiem :D . co do mojego wygladu,fakt wygladam nieraz jak straszydlo ale w tych momentach raczej nie wychodze wcale z domu a co do wlosow to mam dlugie za ramiona wiec jakos spinam i ... :D
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

Sortuj wg