Nerwica a dbanie o siebie/wygląd itp

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a dbanie o siebie/wygląd itp

przez linka 11 sie 2009, 13:55
magdalenabmw, z depresji wyszłam - i mam nadzieję nie wróci już do mnie, z nierwicy - chyba też :D
Narazie jestem na lekach więc powiedzieć, ze jestem zdrowa nie mogę - ale żyję, cieszę się życiem i czuję się dobrze.
Co do wagi - to sama wiesz jak to jest, zależy też od budowy ciała i od tego "jak się chudnie".Ja wtedy zjechałam w dwa tygodnie coś koło 10kg, twarz, ręce, dupa - poprostu wyglądałam jak wieszak - bo nie byłam w stanie nic przełknać - czasem przez cały dzień jadłam banana i tyle.........
Teraz jest ok, a nawet powiedziałabym że nawet przedobrzyłam z tą wagą.......jak mi się polepszyło to sobie pozwalałam i tak dziś ważę ciut za dużo ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Jadis 11 sie 2009, 14:15
haha, ja mam 168 cm i ważę 60 kg, więc to ja powinnam twierdzić, że przedobrzyłam z wagą ;)
ale od 12 do 27 roku życia ważyłam 49-53 kg, i podobno byłam mocno za chuda.
Jadis

przez magdalenabmw 11 sie 2009, 14:34
Cyc i tylek musi byc, faceci szkieletow nie lubią :D Poza tym 168cm i 60kg jest okej ! p.s. Nie wyglądasz na swoj wiek :shock: Myslalam ze masz gdzies tyle co ja !
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jadis 11 sie 2009, 14:42
Magda, miło mi bardzo. a 28 lat to nie jest taki straszny wiek ;) jak byłam młodsza to myślałam, że mają 28 lat będę już w wieku emerytalnym, ale okazuje się, że jakoś można to znieść ;)
Jadis

przez Venus 11 sie 2009, 20:38
Co do wyglądu i dbania o siebie to...jutro właśnie wybieram się do fryzjera
pofarbować włoski :D Mam nadzieję, że wysiedzę tam ok. dwóch godzin,
nie chwyci mnie atak paniki i inne różne "wspaniałości". Trzymajcie kciuki! ;)
Bla bla bla...

przez magdalenabmw 11 sie 2009, 22:18
Jadis- ja mam 20-stke niedługo i 28 wydaje mi sie być 'małolatctwem', w dobrym znaczeniu tego slowa :mrgreen:

Venus- a niedawno myslalam zeby tez isc do fryzjera ale wlasnie obawialam sie 'wysiedziec tam'.. Wez sobie zamow masaż głowy, kilka dyszek więcej ale jak relaksuje... ! trzymam kciuki :smile:
magdalenabmw

przez Aquarel 12 sie 2009, 10:36
Jak tak Was czytam to nawet mam ochote na jakis makijaz, czego nie robilam od prawie czterech miesiecy :smile:

przez Jadis 12 sie 2009, 10:46
makijaż raz na jakiś czas to fajna rzecz ;) nawet codziennie też fajna, ale jak ktoś się odzwyczaił i dobrze się z tym czuje, to wystarczy raz na jakiś czas.
Jadis

przez Aquarel 12 sie 2009, 10:56
Nooo...przed ta cholerna choroba byl on u mnie czestszym gosciem ;)
Poza tym chyba czuje sie juz staro i nie wiem nawet czy makijaz tu pomoze :D

przez Jadis 12 sie 2009, 11:07
wiesz, może to zabrzmi dziwnie, ale ja też czuję się staro. mam wrażenie, że przez ostatni rok postarzałam się bardzo. makijaż poprawia nastrój bez względu na wiek ;)
Jadis

przez Aquarel 12 sie 2009, 11:26
No wlasnie...i teraz nie wiem czy to choroba mnie tak zniszczyla i kazala mi myslec, ze jestem juz staruszka? Chyba tak. Wlasnie przez to, ze nie zachowuje sie tak jak na moj wiek przystalo, jednym slowem ledwo sie ruszam, szyko mecze :smile: i dzieki temu, ze tak jest...nie wiem, nie potrafie na siebie obiektywnie spojrzec, widze siebie jakos tak jak w krzywym zwierciadle, niekorzystnie jesli chodzi o samopoczucie wiec tym samym i wyglad.

przez magdalenabmw 12 sie 2009, 12:42
Dziewczyny- ja miałam momenty, że czulam sie jak 80-latka. Ale nie dam sie temu! Mam 20 lat i zaczynam balowac (pojscie na studia mi w tym pomoglo :smile: ), czasem cos wypije, slucham duzo muzyki, staram sie wychodzic z domu, cwiczyc... Cos robie zeby nie skisnąć ;] :mrgreen:
A teraz KAŻDA z Was idzie do łazienki, bierze w dłoń peeling, smaruje całe ciało, spłukuje... Nakłada samoopalacz/balsam brązujący, nakłada farbę na włosy, wklepuje w nie odżywkę, potem piankę, układa je na grubej szczotce, suszy... Nakłada na twarz podkład odpowiedni do cery, brązer/róż na policzki, smaruje usta owocowym błyszczykiem, kładzie jasny cień na powieki i ciemniejszy w kącikach oraz na załamaniu powiek, robi kreskę na górnej powiece i wyciąga ją ku górze, tuszuje rzęsy, robi paznokcie na lux... I jak sie teraz czujesz?
Ja bez tipsów, make-upu i fryzury nie wychodze z domu :P To mi poprawia humor. No chyba ze sie bardzo zle czuje, wtedy mam w nosie, ale bez tapety i tak nie wyjde.
magdalenabmw

przez Venus 12 sie 2009, 17:02
Magda oj skorzystam z tego opisu :mrgreen:
Byłam u fryzjera, pierwsza godzina była ok, druga też choć w drugiej coś mnie zaczęło
brać, ale się nie dałam. Powiedziałam tej nerwicy "Won cholero ode mnie" i
mam teraz piękne brązowe włoski. Potem wskoczyłam jeszcze do drogerii i
kupiłam cienie do powiek, kredkę do oczek i lakierek do pazurków, mniam! :D :mrgreen:
Bla bla bla...

przez magdalenabmw 12 sie 2009, 22:26
Venus- jestem z Ciebie dumna! :D A schodzilas moze z czerni do brązu? Najwazniejsze to sie nie dac jak juz zaczyna brac, potrzeba sporo czasu aby sie tego nauczyc dlatego gratuluje! Ja to czasem przerabiam u dentysty :evil:
magdalenabmw

Sortuj wg