AGORAFOBIA - lęk przed opuszczaniem "czterech ścian".

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Strach przed wyjściem z domu, POMÓŻCIE!!!!!

przez anghelka22 30 kwi 2009, 20:33
JA TEZ:):):)):) ale sie troszke stresuje:P choc ogladam tv czytam ale jakos nie moge sie wyzbyc tych mysli:P

przez katie124 30 kwi 2009, 21:04
anghelka22, wiem, też tak mam i walczę z własnymi negatywnymi myślami, trzeba nad sobą pracować i to łatwa praca nie jest :shock:

przez anghelka22 30 kwi 2009, 21:10
Oj nie jest ale trzeba jakos zyc:):) ja np problemu z wyjsciem juz nie mam kompletnie ale za to czasem mnie nachodza jeszcze te mysli o chorobie a jak sie juz zle czuje to koniec:P ale staram sie czyms zajac i mysle ok jak mi sie cos stanie to w szpitalu mi pomoga:P albo jem hheh:P to mi tez pomaga:P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez katie124 30 kwi 2009, 21:26
każdy ma jakiś sposób na siebie:) ja też tak jak Ty nie myśle jak coś mi zaczyna być, tylko staram się czymś zająć

przez anghelka22 30 kwi 2009, 21:57
Najlepiej to tv , komputer , muzyka albo jedzonko:PP: alez ile mozna jesc;P

[Dodane po edycji:]

Hej wam:) jak tam majówka :)???

przez Donkey 06 maja 2009, 15:22
Jak tylko pomyślę o tym że mam wyjść z domu to zaczynam się denerwować i robi mi się słabo. Jak na razie rano zażywam połówke lexotanu i chodzę na spacery lecz tylko w mojej dzielnicy. I cały czas myślę o tym co się stanie czyli że coś złego mi się stanie. Okropne uczucie.

przez anghelka22 06 maja 2009, 18:07
Też tak miałam al teraz już nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czasem mi się wydaje,że może mi się coś astać typu zemdleje, zwymiotuje itp ale to trwa góra 2 min :P a potem jak o tym nie myśle jest ok :D

przez Mal Knox 06 maja 2009, 21:00
ja z domu wyjde jak sie zmuszę,ale zanim sie zbiorę mija nawet kilka godzin,najgorzej jest jak musze coś załatwic w jakims urzedzie czy cos takiego,albo spotkac sie z obcymi ludzmi...to stresuje sie juz na dzien przed :smile: .potrafie miec zepsuty humor prze cały dzien bo"pani na poczcie była niemiła" :D teraz jak to pisze to sama sie z tego smieje.ale za to jaka mam satysfakcję kiedy juz cos mi sie uda zalatwic w tym nieszczesnym urzedzie...nie pozostaje nic innego jak zmierzyc sie ze swoimi lekami,chociaz to ogromny stres,ale z czasem jest coraz latwiej :smile:

przez katiiiii 06 maja 2009, 21:10
Ech mam to samo, juz sam fakt ze musze wyjsc mnie stresuje ogólnie najpierw musze sie jakos zmobilizowac zeby wyjsc. A jak juz jestem poza domem stresuje sie wszystkim a to że ktos sie na mnie popatrzyl juz wyobrazam sobie ze sie ze mnie smieje ogolnie mam tysieac mysli dlaczego na mnie sie patrzy, a jak mam cos załatwic to o zgrozo stres na maksa, serce w gardle, łapy trzęsą sie na maksa, zawsze jak wychodze mam przy sobie mp3 muzyka mnie relaksuje i jakos da sie to przetrwac
Nikt nie jest dość silny, aby nie potrzebował pomocy. Nikt nie jest tak słaby, aby nie mógł dopomóc drugiemu.

przez anghelka22 06 maja 2009, 21:24
Ja się też cieszyłam jak dziecko w sklepie z zabawkami:DDDDD nawet jak byłam w sklepie 20 min to byłam z siebie zadowolona jak BÓG wie c bym zrobiła:DLiczy się każdy krok do przodu :mrgreen: byle nie do tyłu hahha :D

przez Mal Knox 06 maja 2009, 21:43
no jutro przede mną kolejny krok do przodu czyli wizyta w urzedzie pracy :shock: jak sobie pmysle o tym tłumie ludzi i "sympatycznych"paniach urzedniczkach to az mnie ciary przechodza...mam nadzieję ze uda mi sie nie uciec sprzed samych drzwi ;) czesto macie tak,że mobilizujecie sie caly dzien,wyobrazacie sobie całą sytuacje korok po kroku,tylko po to zeby potem jak przyjdzie co do czego bezczelnie "zawinąc kitę" :D dosłownie w ostatniej chwili?

przez anghelka22 06 maja 2009, 22:02
Powiem Ci,że z czasem praktycznie mija całkowicie:) więc może być tylko lepiej:)

przez anghelka22 10 maja 2009, 14:53
Ja prawie też , zamiast siedzieć na wykładzie i słuchać ja myłslałam co mi dolega czy nie zwymiotuje czasem , jak mnie głowa bolała to wogóle KONIEC myłśałam tylko co t może być i chciałam być w domu . Ledwo do końca wykładów siedziałam ale jakś się zwiełam w garść i chodzę na wykłady nie zawaliłam studiów a byłam krok od tego. Ale przez tą chorobę nie dam sobie życia zrujnować :mrgreen: :mrgreen: ACH i univerek mam 10 min od szpitala :P to też pomagało jakby coś zawsze mogę się urwać i jakoś tam dojść :mrgreen: :mrgreen: Pociesza mnie to :twisted:

przez nika_kg 10 maja 2009, 19:16
hmmm...a tak długo zastanawiałam sie dlaczego mam problemy z wyjściem z domu...Ubrana, umalowana z zegarkiem na ręku podchodze do drzwi i coś mi mówi "nie" momentalny impuls i ciach spowrotem przebieram sie w dresik zamiast sie przemoc ehhh dotyczy to tylko wyjsc typu na zakupy. Na uczelnie, do pracy (jak narazie tylko sezonowej) wszystko leci jakos automatycznie, bez problemow- bo to przymus? hmm

Sortuj wg