Dobry wieczór

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Dobry wieczór

przez Aquarel 06 sie 2009, 16:45
Kochana! To wszystko co obecnie odczuwasz ja tez przerabialam. Biore lek o podobnym dzialaniu tylko innej nazwie. Trzy tygodnie to jeszcze za krotko na "ulge", ktora na pewno odczujesz uzbrajajac sie w troche wiecej cierpliwosci. Ja wlasnie po trzech tygodniach zaczynalam zauwazac poprawe, z kazdym mijajacym dniem pozbywalam sie powoli fizycznych objawow choroby. Mialam tak jak Ty, na poczatku objawy nasilily sie i przyszly nowe. Skutki uboczne brania tego typu lekow. To byl koszmar. Przetrwalam jednak i Ty tez dasz rade. Nie masz zadnej smiertelnej choroby, tez tak myslalam:) To wlasnie nerwica kaze Ci tak myslec. Wiem, ze to trudne, te poczatki walki, ledwo je przezylam:) Nadal nie jest kolorowo ale zdecydowanie lepiej, a to dopiero 11 tydzien. Zobaczysz, ze u Ciebie tez tak bedzie...tylko wytrzymaj jeszcze troszke. Jestem z Toba!

przez ewaryst7 06 sie 2009, 17:49
Witaj ewelina:) Jaak się dzisiaj czujesz?

[Dodane po edycji:]

Ewelina.Piszesz w poprzednim poście , że schudłaś.Z tego co pamiętam robilaś badania tarczycy...Wiesz , ja dośc już dawno temu , przez nerwicę schudlam 10 kg w ciągu kilku tygodni.Oczywiścia wylądowalam w szpitalu , porobili badania i nic nie znalezli.Ja myślę , że żyjesz w ciągłym lęku , napięciu, boisz się o swoje zdrowie ...A w takim stresie nasz metabolizm rusza z kopyta, i dlatego chudniemy.Bardzo ci wspolczuję , bo naprawdę wiem przez co przechodzisz.Mam to samo.Ciągły lęk , o wlasne zdrowie.Okropne.Napisz koniecznie co z ginekologiem? Leczysz to zapalenie?

przez Ewelina1986 06 sie 2009, 19:02
Oczywiście,dostałam tabletki i po skończeniu zażywania mam sie umówić na tą cytologie(ostatnie takie badanie miałam robione rok temu).Gdy zapytałam co mogło spowodować to zapalenie p.Dr. odpowiedziała że nie wie,ale mogły to być tampony,które ciągle stosuję...ja też nie wiem,nie chce mi się w te tampony wierzyć,a inny powód nie przychodzi mi do głowy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 07 sie 2009, 09:10
Może to prawda z tymi tamponami.Czytałam , że można się nimi zainfekować.Jak się czujesz dzisiaj?

Sortuj wg