Dobry wieczór

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Dobry wieczór

przez Aquarel 31 lip 2009, 10:14
Ale super! Kucharz sie znalazl! Bo wiesz Magda...ja to sobie tak lubie na ten xanax polozyc plasterek zoltego serka i pomidorka :D

przez ewaryst7 31 lip 2009, 13:17
A do sprzątanie zatrudnimy normalnych.A niech jeżdżą na szczotach.A co tam...:)

przez Kapitan Zbik 31 lip 2009, 22:58
ja chętnie zajmę się masażem drogich pań :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 01 sie 2009, 06:56
Stanowczo , nie jadam pająkow...Chociaż , słyszałam , ze taka dieta jest bogata w proteiny.;)Imprezki owszem:)Rozumiem , że ci ludzie na fotkach , chcą dla nas pracować?:)

przez Aquarel 01 sie 2009, 10:10
Pewnie tak. Chyba przyslali te CV i zdjecia do Magdy:) Dobre jest to, ze nie trzeba z nimi rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzac, wystarcza fotki, od razu widac, ze popaprancy :D Mnie osobiscie najbardziej ciesza te imprezy i profesjonalne masaze. Nie ma sprawy, mozemy zaczac od kawalerki, od czegos trzeba, w razie potrzeby, gdy liczba pacjentow bedzie sie zwiekszac, rozejrzymy sie za czyms obszerniejszym :D

przez ewaryst7 05 sie 2009, 14:56
No i co z tym szpitalem????? Ja już sobie fajną piżamkę fundnęłam.:)Zielona w rożowe słoniki;)

przez Aquarel 05 sie 2009, 15:36
Ja to juz dawno spakowana jestem...zawijajcie w ten kaftan i bierzcie do tego szpitala, dopoki mi sie bardziej nie pogorszy:)

przez ewaryst7 05 sie 2009, 16:11
To cię elektrowstrząsami poczęstujemy , i się uspokoisz.....He he he

przez Aquarel 05 sie 2009, 16:37
Mozecie mnie wszystkim czestowac, byle tylko pomoglo :D

przez ewaryst7 05 sie 2009, 19:11
Zdesperowana jesteś widze. Ja też.:) zastanawiam się , czy umielibyśmy rozmawiać ze sobą w realu? Wydaje mi się , że byłoby to bardzo dla nas trudne.Tutaj siebie nie widzimy...Moje kompleksy , i nerwica raczej niepozwoliłyby mi na luz.Ale suma sumarum , mogloby byc calkiem milo.Fajnie jest pogadać z kimś , kto wie , że depresja , to nie fanaberia...

przez Aquarel 06 sie 2009, 10:53
Jesli tu umiemy, w realu dogadalibysmy sie bez problemu. Mamy przeciez tyle wspolnych tematow do omowienia:) Duzo nas laczy.
Na poczatku z pewnoscia byloby jakies skrepowanie, ale tak jest zawsze, u "zdrowych" ludzi tez:)
A kompleksy....ech, mam gdzies kompleksy, hehe, chwile przed choroba powoli zaczynalam sie akceptowac, spogladac na siebie inaczej, laskawszym okiem i czulam sie z tym super. Ale moja radosc nie trwala dlugo bo pojawila sie nerwica i depresja...Jak zwykle na zlosc, nie dane mi jest nigdy cieszyc sie czyms przez dluzszy okres czasu. Zawsze cos ta radosc psuje.

przez Ewelina1986 06 sie 2009, 14:37
Hey.Jak pamiętacie..podobno mam nerwice,a nie śmiertelną chorobę-tak mówią lekarze.Wczoraj zaczęły mnie boleć tak jakby migdałki bądź węzły chłonne,a dzisiaj z rana tak jakby kłócie lewego migdałka dodatkowo-poszłam do lekarza a on mnie przywitał słowami.."Ooo moja ulubiona pacjentka,co dziasiaj za chorobę sobie wymyśliłaś?....",no myślałam że wyjdę z siebie,ale dobrze...weszłam,zajrzał do gardła i "fachowym" okiem stwierdził,że zatoki :shock: Piszę do was ponieważ jest jednak coś co mnie bardzo martwi,tj. mój spadek wagi w szybkim tępie.Nie jestem na diecie ani też nie jjem mniej niż to było kiedyś...i nie wiem co mysleć/robić,a jak mu o tym powiedziałam to on mi odparł..."to dobrze"... :shock: nie wiem co mi jest,ale mam też poważne wątpliwości że to jednak nie nerwica-co o tym sadzicie?

[Dodane po edycji:]

Dodam jeszcze że w tym ciężkim czasie jaki przechodzę już 2 miesiące,2 tyg temu byłam u ginekologa,który stwierdził zapalenie i nie mógł pobrać cytologii,to również mnie martwi...wg mnie za dużo zbiegów okoliczności.Jeszcze nie miałam chociaż jednego dnia spokojnego i bezbolesnego...dziwne rzeczy się dzieją,a ja sobie nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyc :cry:

przez Aquarel 06 sie 2009, 15:26
Ewelina! Nadal bierzesz Asertin, jesli tak, jak dlugo juz?

przez Ewelina1986 06 sie 2009, 16:31
Biorę go już 3 tygodnie i niby jest lepiej niż na początku,ale na miejsce tego co się działo przychodzą inne dolegliwości i tak cały czas.

Sortuj wg