kłucie w głowie, w potylicy, w uszach - nerwica?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: kłucie w głowie, w potylicy, w uszach - nerwica?

przez agusiaww 17 lis 2010, 16:03
No to jest okropne, dla mnie to najgorszy byl bol ten taki klujacy i zawroty. Czulam sie jakby ktos mnie non stop wiertarka w glowe wkluwal, i te klucia co 2 sekundy przeszywajace. Monia ja juz leki bralam ponad 1,5 roku, i wole juz brac leki, niz czuc ten bol.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Bazylek 22 mar 2011, 14:13
Witajcie.

Niestety wracam do tego foru co jakis czas, keidy chcem rozwiac swoje watpliwosci.

Od tygodnia mam dziwny problem z prawym uchem. Ktoregos razu szef satl za mna i cos do mnie mowil, a w uchu zrobil omi sie cos dziwnego - slyszalam wsyztsk odokladnie ale tak jakby bylo to przytkane... ciezako to opisac... potem jeszcze kilka razy mialam taka sytuacje. Pomyslalam- moze zapalenie ucha. Zatkalam uch owata i przechdozilam prawie tydzien tak. Jednak dalej mam jakies dziwne uczucie w uchu, nei boli,ale jakby bylo czyms przytkane,ale nie jest,bo slysze tak samo jak wczensiej.
Ale to nie wszytsko. Od kiku dni odczowam po prawej stronie z tylu glowy takei dziwne ja wiem- ni to bol, bardziej jakby cisnienie, nie w jedym miejscu lecz w kilku, albo takei uklucie jak ugielka i zaraz znika lub ucieka do czubka glowy i zaraz przestaje...kilka razy zakulo mnie zupelnei p odrugiej stronei glowy w zupelnie innym miejscu np nad lewym uchem. Jak jestem czyms zajeta to dziwnie zapominam o wszystkich dolegliwosciach, ale mam wrazenie ze one i tak nei ustaja. A od wczoraj dodatkowo odczowam jakis nacisk, cisnienie pod prawym okiem... niby wrazenie podobne jak przy braku magnezu skaczaca powieka,ale to tak jakby bardzioej w srodku i jak by cisnienie pulsowalo tam...

Jestem przerazona... i jak jzu wielokrotnie wpsominalam tak panicznie boje sie lekarza,ze do neigo nie pojde- bo boje sie,ze okaze sie,ze jestem smiertelnie chroa ;(
Każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku lecz przeciwnie zwrócona.

przez agusiaww 22 mar 2011, 15:50
Bazylek, mialam tak samo, u mnie diagnoza byla nerwica. Zylam z tym bolem kilka lat az zachorowalam na depresje, wzielam leki bol jak reka odjal. Teraz juz nie biore lekow i nie mam bolu.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milka89 24 mar 2011, 23:28
Lee88 mam tak samo jak TY....lęk, że umrę, że to już zaraz się stanie...doszukuje sie śmiertelnych chorób...czekam teraz na wizyte u neurologa 12 kwietnia, ale boje sie ,ze nie dozyje...od wczoraj mam straszny ucisk w obu uszach w srodku i slysze szum, tj. krew przepływała identyczny dźwięk jak włoży się palce do uszu...tylko ja to słyszę cały czas i do tego doszły mi mdłości i takie przeskakiwanie w głowie...i boje sie, ze to tetniak bądź guz i juz nie dozyje wizyty u neurologa...ma ktos takie objawy jak ja?
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

przez ladywind 25 sie 2012, 12:28
Mnie takie bóle męczą od jakiegoś czasu, tak jak autorzy powyżej napisali, raz to jest kłocie, innym razem szczypanie, tak jakby ktoś mi naciagał skórę na głowie a innym razem wrażenie jakby mnie ciągnęli za włosy:/ to jest okropne, męczące uczucie, nasilenie zmienia sie w ciągu dnia, raz jest to mocniejsze a raz słabsze, ale nie odpuszcza mi. Dodatkowo bardzo mi wychodzą przy tym włosy, nie wiem czy to od tego właśnie napiecia skóry głowy czy od stresu i nieustannych lęków.

Czy ktoś tez przechodzi przez to teraz??czy tez przy tym napięciowym bólu głowy wypadały Wam bardziej włosy??
Bardzo prosze o odpowiedzi od osób które przez to przeszły bądz przechodziły
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg