Wypoczynek

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Wypoczynek

przez gość123456789 09 lip 2009, 16:13
Witam. W nowym roku szkolnym chciałbym wrócićwypoczęty i pełen energii do szkoły i nauki. Niestety, dotychczas siedzę przed kompem na zmianę z oglądaniem tv. Macie jeakieś pomysły na kreatywne, pożyteczne spożytkowanie czasu? Uprzedzam, że mieszkam na wsi i nie ma tu żadnych rozrywek, a okolicę na rowerze zwiedziłem kilkakrotnie. Macie jakieś pomysły jak się odciągnąć od kompa? DOdam, ze nie ma możliwosci wyjazdu dalej, a znajomych mam nie wielu i są w rozjazdach.

Re: Wypoczynek

przez agusiaww 09 lip 2009, 20:45
Spróbuj robic dalsze wypady na rowerze, zwiedzaj pobliskie miejscowosci.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez kolorowa 09 lip 2009, 22:15
porób zdjęcia miejscowości w której mieszkasz, czytaj książki i może spróbuj kogoś poznać? albo poszukaj zajęcia w postaci pomocy sąsiadowi, zbieranie owoców, a co do roweru, to nigdy za wiele! :)
Zacząć jest łatwo, wytrwać jest sztuką.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez komosa 09 lip 2009, 22:33
Potwierdzam: Książki są bardzo dobrym wyjściem z tej sytuacji:)

Wypoczynek można połączyć zawsze z edukacja nieprzymuszoną, co w przeciwieństwie do powinności szkolnej daje wiele radości i wbrew pozorom pozwalają odpocząć:) Bo któż by z nas nie chcial być mądrzejszy, do tego w dziedzinie która naprawde go fascynuje?:)

przez beatrice 10 lip 2009, 10:30
Ja też uważam, iż zajęcie się dokształcaniem w dziedzinie, która Cię interesuje, jest bardzo motywująca i potrafi odstresować, podnieść samoocenę ...

Możesz też zacząć robić coś co zawsze chciałeś, a nigdy nie było na to czasu :)

Powodzenia :)
Gdybym miał haftowane srebrem szaty nieboskłonu[...]Wówczas rozłożyłbym szaty wszystkie u stóp twoich|Lecz ja, biednym będąc, mam tylko marzenia|Więc rozłożyłem sny swe wszystkie u stóp twoich|Krocz ostrożnie, bo stąpasz po moich marzeniach.

Sortuj wg