Dziwne uczucie "gumowatośći ciała"

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Dziwne uczucie "gumowatośći ciała"

przez lionmen 07 lip 2009, 20:26
Panowie i Panie, jak wiekszosc na tym forum miałem nerwice - miałem bo dałem sobie z nią rade sam było wiele dziwnych objawów itd, jeszcze do końca sie jej nie pozbyłem, ale w 90% już tak normalnie funkcjonuje, ciesze sie życiem itd. W sobote jednak dość sporo popiłem - a wiadomo jak sie obudzi na kacu dużo różnych rzeczy do głowy przychodzi, przynajmniej mi - i ubzdurałem sobie chyba a moze i nie że mam slabe czucie na ciele. Tzn np jak dotykam rękami twarzy to wydaje mi sie tak jak by była z gumy, tak jak bym praktycznie nie czuł że jej dotykam - i to również chodzi o inne elementy ciała, ręce nogi itd - ale np jak uszczypne się czy coś to oczywiście ból sie pojawia - jak normalnie pracuje to wydaje mi sie ze o tym nie mysle i ze jest wszystko ok, - czy istnieje jakaś choroba związane z takim czymś czy to poprostu objaw jakis lekki nerwicy.

Re: Dziwne uczucie "gumowatośći ciała"

przez Victorek 08 lip 2009, 22:41
lionmen, siema
Ja takie odczucia miewam bardzo czesto, dokładnie odczuwam to tak jak np. dotykam się w policzek to czuję że czegoś dotykam ale niczuję tego dotyku w miejscu które macam :)
Jakoś do tego przywykłem ale i tak uczucie to jest bardzo nieprzyjemne.
Tak więc myślę że to lękowe, szczególnie że kacyk itd :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Re: Dziwne uczucie "gumowatośći ciała"

przez emidepeaster 08 kwi 2010, 01:25
to ja mam trochę inaczej, - czuję, że moje części ciała zmieniają drastycznie temperaturę, raz są ciepłe raz bardzo gorące, i też tego nie mogę kontrolować

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg