zespol jelita drazliwego a szkola.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

zespol jelita drazliwego a szkola.

przez coolkidofdeathh 05 lip 2009, 22:10
Czesc. Chce sie podzielic z wami moim problemem, otoz.. cierpie na zespol jelita drazliwego a teraz wybieram sie do liceum. W sumie mozna powiedziec ze od dawna to mam, bo jak bylam mala to kazdym wyjazdem sie stresowalam co konczylo sie oczywiscie dlugim pobytem w kiblu, teraz mimo ze sie wiele nie zmienilo, to jest coraz gorzej. Moj lek nasilil sie do takiego stopnia ze boje sie gdziekolwiek wyjezdzac, w bylej szkole[gimnazjum] pomijajac fakt ze znalam nauczycieli, otoczenie, szkole to stresowalam sie tak ze po 1 lekcji czulam sie jakbym byla na nogach conajmniej 10godzin.. to stalo sie nie dowytrzymania , wiele razy uciekalam z tego powodu z lekcji. Chcialam sie wybrac do psychologa,psychiatry ale matka za kazdym razem.. cytuje ja' to wszystko siedzi w twojej glowie, nie ty jedna masz taki problem'.
Czuje a nawet wiem ze w liceum nie dam rady z tym.. w dodatku to elitarna szkola. Rozmawialam ze znajoma , poradzila mi zebym wybrala sie do psychiatry , psychologa i oczywiscie na jakas terapie , ale to swoja droga. i zeby przepisal mi jakies leki przeciwlekowe.. zeby to bylo malo to jeszcze miewam stany depresyjne, depersonalizacje i mam fobie spoleczna..
Myslicie ze te leki przeciwlekowe moglyby mi pomoc? wizyte u psychologa mam gdzies za 2 tyg.

Re: zespol jelita drazliwego a szkola.

przez Donkey 06 lip 2009, 08:11
oczywiscie ze leki przeciwlekowe Tobie pomoga. Wyciasz twoje leki, przestaniesz sie stresowac, myslec ze za chwile zachce sie Tobie pojsc do toalety.. Tak zapewne teraz jest..

Re: zespol jelita drazliwego a szkola.

przez NutShell 06 lip 2009, 13:41
coolkidofdeathh, oczywiście uważam, że powinnaś iść do specjalisty. Jako, że sama od lat męczę się z zespołem jelita drażliwego radziłabym Ci do czasu takiej wizyty spróbować ratować się Aromatolem i Bellergotem czyli lekami, które są określane jako ziołowe. Mi pomagają. Bellergot jest na receptę, ale każdy lekarz może Ci to wypisać, jest to słaby lek, ale jednak na to pomaga. Nie polecam natomiast loperamidu, chyba, że w małych dawkach, ja się od niego uzależniłam kiedyś no i ciężko mi było się od niego uwolnić. Te leki nie wyleczą przyczyny tylko skutki więc myślę, że najlepsza będzie terapia. Głowa do góry:)
Nie strasz mnie piekłem za dobrze piekło znam
Tu matka wyrzuca na śmietnik dziecko swe twierdząc że zamawiała przecież zdrowe
Przed siebie biec by pozbyć się sił czasem tak mi wstyd
Tutaj się robi z jedzenia rzeźby podczas gdy obok ktoś się kończy z głodu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg