Złość na ludzi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Złość na ludzi

przez wieslawpas 02 lip 2009, 11:57
Witam,

Mam probem ktory mnie mocno martwi - czuje mianowisc złość na ludzi a praktycznie nie mam powodu, żeby sie złościc. Nie jestem w stanie wyjasnic przyczyny tej złości. Najczesciej występuje to wtedy gdy pojedze z jakas dziewczyna motocyklem. Pod koniec jazdy kiedy schodzi z motocykla czuje zlosc a kiedy odchodzi obrzucam ja spojrzeniem w ktrym jest zlosc.
Nie potrafie wyjasnic przyczyny tej zlosci, naprawde nie mam powodu zeby sie na kogos zlosici, kogos kogo znam tylko pare godzin. Tak samo mialem z kolega po jedzie motocyklem.
Nie wiem skad sie to bierze - czy ktos was ma podobnie?

Wieslaw

Re: Złość na ludzi

przez agusiaww 02 lip 2009, 13:15
Moze zazdroscisz ze ktos jest lepszy w jezdzie motocyklem.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wieslawpas 02 lip 2009, 14:52
nie to na pewno nie jest to. raczej jestem zly na kogos innego a ta zlosc przenosze na nia???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 02 lip 2009, 16:02
Masz to zawsze po jeździe motocyklem... Może jesteś zły na motocykl....? ;)
Korba

przez wieslawpas 02 lip 2009, 16:20
moze cos w tym jest. chociaz pewnie ludzie nie zloszcza sie na przedmioty???

przez Adaś2222 03 lip 2009, 09:43
Ja często jestem zły na kogoś choć sam nie wiem dlaczego. To jest taka złość, że blokuje mnie żeby z tą osobą pogadać i cieszyć się z nią razem bo jestem tak zły a nie wiem dlaczego. Czasami jestem zły na wszystkich od tak. Przypomniam sobie jaką myśl związana z tą osobą i zaraz mi się wydaję że jestem poszkodowany.

przez tomal 03 lip 2009, 14:21
Ja też się złoszczę, ale szczególnie na swoich najbliższych przyjaciół-chyba na nich bardzo mi zależy. Jest to mianowicie tak, że jak którys z nich coś zrobi coś co mi się nie podoba to od razu we mnie wzbiera jakiaś złość czy coś, tylko zamiast czuć taką złośc to ja czuję jakby mi wszytskie mięśnie dugotały. I wtedy zaczynam od razu myśleć, co ja tej osobie powiem w związku z ta sytuacją i tak dalej.

trochę to uciążliwe jest, bo to nie jest tak, że się wie od razu co ma się powiedzieć, tylko u mnie to są jakieś rozważania "czy powiedzieć" "a moze nie, ale powiem"...straszne to :(

Sortuj wg