nerwica czy choroba psychiczna?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica czy choroba psychiczna?

przez ozi198 24 cze 2009, 13:42
witam wszystkich .Od kilku miesciecy sie lecze na nerwie badz jakiejs jej zaburzenia>bralem lorafen juz odstawilem od miesiaca ale biore amitryptyline 3 tab po 25 mg .I ostatnioi bylo ok a tak od dwoch dni znw cos nie tam.Mam takie wrazenie jakbym mial zemdlec albo ze to jakby deva wu i tak dziwnie mi sie patrzy jakby za ostro i jakbym byl gdzies obok nie wiem czy to przez te tab? wczesciej nie mailem tak ale niby wszystko neurologicznie mam ok wiec co to?
ozi198

Re: nerwica czy choroba psychiczna?

przez agusiaww 24 cze 2009, 16:49
Wiesz skoro wczesniej nie miales takich objaowo to mzoe byc od lekow, nietety musisz to przejsc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez carlos 24 cze 2009, 17:23
Być może derealizacja/depersonalizacja , ale bardzo wątpie aby objaw choroby psychicznej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tynka92 24 cze 2009, 20:03
Choroba psychiczna?? Gdzie? Uczucie, że zaraz zemdlejesz, to dziwne postrzeganie otoczenia - to klasyczne objawy nerwicy lękowej :smile:

przez Tenuis 25 cze 2009, 13:40
Kurde, dlaczego w tej współczesnej rzeczywistości jest tak strasznie dużo osób, które nie są szczęśliwe? Coś jest chyba nie tak z tym światem. Ja wiem jednego- chciałabym być szczęśliwa, Wy chyba też. Tylko JAK??????

[Dodane po edycji:]

chciałam napisać "ja wiem jedno" :P
Tenuis

Sortuj wg