Nerwica- straszna utrata wagi, mdłości/wymioty- co robić?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Saanna 04 lip 2012, 14:40
wykończony napisał(a):Przewlekły stres może to spowodować podwyższony kortyzol można mieć długo
adrenalina działa chwilowo, ale nerwicowcy częściej mają powody do stresu.

czyli jest mozliwosc , ze on opadnie? bo ja np. od pol roku walcze z przewleklym stresem - teraz to non stop i ...

przez Ferdynand k 04 lip 2012, 14:54
Po prostu się nie denerwuj jeżeli bierzesz leki nie przestawaj ich brać powinien opaść po jakimś czasie (wiem, że to trudne nie denerwować się)
Trój i tetracykliczne antydepresanty benzo , barbiturany bez recepty L-teanina ktoś już o tym pisał w medycynie niekonwencjonalnej
są skuteczne możesz też pić meliskę, i uważaj na kawę za dużo kofeiny daje stany lękowe (sam doświadczyłem z kofeiną)
Naczelny Użyszkodnik

przez Saanna 04 lip 2012, 15:03
leków nie birę, zyje sobie, ale dawna aktywnosc mniejsza, tak samo koncentracja i pamiec (nawet na eeg mi to wyszlo), no i sen - nijak nie regenerujacy. to mnie nakreca najabrdziej, ze nie moge usnac, takjak wczesniej- czyli pa lulu spac. od razu. łykam benzo na sen, ale czas odstawic 2, 5 tyg to mysle max.kiedys jak mialam silny aatak nerwicy to przeszlo po roku (3 miesiace, stałych drętwień rąk, nóg etc, brak uczuc równiez jakies stepione myslenie), ale po roku, 2 latach doszlam do siebie, choc nigdy nie wrocilam do stanu przed.
aha obecnie nawet koli nie pije, tak samo breowara.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 04 lip 2012, 15:20
Herbatka zielona i meliska pij wodę i napoje izotoniczne przynajmniej uzupełnisz ważne składniki do tego cynk i magnez powodzenia życzę.

-- 04 lip 2012, 16:07 --

A na koncentrację ginkofarw aptece bez recepty.
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg