napięciowy ból głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

napięciowy ból głowy

przez eddieGM 20 sie 2015, 19:48
jolziom napisał(a):
eddieGM napisał(a):
jolziom napisał(a):A czy ktoś próbował balofen na te zaciskające się mięśnie w głowie i karku ? Mi jako jedyny lek rozluźniający pomógł dosyć dobrze na tą obręcz i ból. Tak pomyślałem że jak się zaciskają mięśnie w głowie i szyi to trzeba je rozluźnić. Mydocal nie pomógł, sirdalud też nie a baclofen 75mg jak w łeb strzelił :) Wszystko luźne brak napięcia. Piękna sprawa ale myślę że może uzależnić. Oczywiście antydepresanty pomagają jakoś zamaskować ten ból lecz napięcie zostaje. Dlatego może ktoś poszedł w tę stronę co ja żeby rozluźnić mięśnie a nie zataić ból ?

Chcę jeszcze dodać że zwykłe środki przeciwbólowe bez recepty nie pomagały. Jedynie od tramalu w górę ale to było takie zamaskowane.

A z jakiego powodu miałeś te bóle głowy ? Czy ktoś zdiagnozował ? Były to bóle spowodowane depresją ? stresem ? Leczyłeś się antydepresantami też ? Brałem przez dzień sirdalud ale miałem okropne skutki uboczne i został odstawiony. Ty nie miałeś skutków ubocznych ? Ile brałeś ten lek ?

Hej. Bóle pojawiały się wieczorami a później to już zdenerwowanie itp. Szpitale, psychiatrzy i leki które gówno dawały a przetestowałem już wszystkie przez te lata jak i psychoterapię(chodzi mi o psychiatryczne leki). I dalej jak bolało tak i boli cały czas ! Jakieś napięcie w głowie, coś drażni w środku. Nie mam już pojęcia. Przez to jestem rozkojarzony i mam nieogar w głowie. Czy ktoś wyleczył ten stan ?

Piszesz bardzo ogólnikowo, co lekarze podejrzewają ? Czym byłeś leczony ? Jaki masz rodzaj bólu głowy ? Czy to ból opasający czoło i ściskający ? Stwierdził ktoś ból napięciowy ? Czy tabletki na rozluźnienie mięśni pomogły na bóle głowy ? Jakie leki psychotropowe brałeś i jak długo ? Czy ktoś podejrzewał u Ciebie psychogenne bóle głowy ? Ja po zastosowaniu leku psychotropowego miałem poprawę po ok 3 tygodniach, w 4 tygodniu było jeszcze lepiej jak byłem na urlopie, teraz mija 5 tydzień i niestety znów jest gorzej - nie wiem czy można z tego wyjść :( ja już nie mam nadzieji

napięciowy ból głowy

przez Artur_26 26 sie 2015, 22:02
Mam propozycję do wszystkich, których męczą takie bóle. Niech napiszą konkretnie w punktach co im pomaga (lek, jakieś zajęcie, cokolwiek).

napięciowy ból głowy

przez jolziom 01 wrz 2015, 15:54
Może zróbmy skalę od 1 do 5 jak pomaga lek na ten ból.

Antydepresanty wszystkie oprócz amitryptyliny - na 3
Przeciwpadaczkowe: depakina - 2, lamotrygina - 3, gabapentyna -3
Przeciwbólowe - NLPZ - 0, tramadol- 4
Rozluźniające mięśnie: sirdalud- 1, mydocalm - 0, baclofen- 5
Benzodiazepiny - 4
Przeciwpsychotyczne - 1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

napięciowy ból głowy

przez renee.madison 01 wrz 2015, 16:20
Artur_26 napisał(a):Mam propozycję do wszystkich, których męczą takie bóle. Niech napiszą konkretnie w punktach co im pomaga (lek, jakieś zajęcie, cokolwiek).

Bez recepty:
Pyralgina- 4
Magnez (wyższe dawki)- 2

Na receptę:
Efferalgan Codeine- 0
Sumatryptany-0
NLPZ-0
Ketonal-2
Divascan-3
Benzo-3.5
Mianseryna+Sertralina - 5
kwetiapina-2

żelazo-5 (moje odkrycie, ból który brałam ze napięciowy, nerwicowy okazał się bólem zwiastującym anemię-przez pół roku wyniki krwi były ok, dopiero niedawno wyszło i po tygodniu z żelazem ból przeszedł).
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

napięciowy ból głowy

przez moniamoniamonia 02 wrz 2015, 00:50
Jeszcze trzy miesiące temu miałam okropne bóle napięciowy z tylu glowy po prawej i lewej stronie, biorę lek escipram , we wrzesniu zaczne go odstawiac i zaczne dbac o siebie bardziej, bole zupelnie ustapily, TO WSZYSTKO MIJA- CIERPLIWOSCI KOCHANI :papa:

napięciowy ból głowy

przez moniamoniamonia 02 wrz 2015, 01:05
Jeszcze trzy miesiące temu miałam okropne bóle napięciowy z tylu glowy po prawej i lewej stronie, biorę lek escipram , we wrzesniu zaczne go odstawiac i zaczne dbac o siebie bardziej, bole zupelnie ustapily, TO WSZYSTKO MIJA- CIERPLIWOSCI KOCHANI :papa:

napięciowy ból głowy

przez agusiaww 06 wrz 2015, 18:29
jolziom, u mnie antydepresant, a brałam kupe leków na te bóle.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

napięciowy ból głowy

przez alahory 25 lut 2016, 13:52
myślisz że może to być ból klastrowy ? uważam że trzeba zbadać tą ewentualność

Sortuj wg