Lęk wolnopłynący - całodzienny koszmar.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Lęk wolnopłynący - całodzienny koszmar.

przez natalka11099 03 cze 2009, 21:19
Mam dokładnie taką samą sytuację - tzn jeśli chodzi o nieobecności. 2 miechy mnie nie było i tez chyba nie dam rady juz tego nadrobic. A nawet jeśli, to pewnie z nerwami bedzie jeszcze gorzej :( a tak sie nazapieprzałam, ze tak powiem w tamtym semestrze (bo to 1 rok, I semsetr najtrudniejszy, zreszta to wiadomo) :(

Re: Lęk wolnopłynący - całodzienny koszmar.

przez kasja 08 lut 2010, 15:21
od maj biorę bioxetinę co spowodowało że nie mam już napadów lęku ale jeszcze bardziej mnie męczy lęk wolnopłynacy który towarzyszy mi przez cały dzień , jak sobie z nim radzicie, jakie leki biezecie?

przez dogomaniaczka 22 cze 2011, 11:53
a ja mam dziś taki koszmarny lęk wolnopłynący...myślicie że to może być przez ten wczorajszy okropny długi atak paniki? nie wiem jak to działa...staram się czzymś zająć ale to uczucie ciężkości jakei czuję jest okropne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 22 cze 2011, 12:00
dominika92, bardzo możliwe że to przyczyna tego lęku.....
Kurcze wiem jaka to kara, lęk wolnopłynący ciężko samemu ogarnąć a ile można żreć np. xanax .... mi zawsze pomagała solidna dawka wysiłku fizycznego, zagłuszałam tak objawy z ciała i myśli....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Agasaya 22 cze 2011, 12:20
dominika92, też czuję ten ciężar strachu w sobie... najlepiej byłoby to przespać... gdybym tylko mogła spać :why: wpadłam w błędne koło... lęk mnie nie opuszcza już 4 dzień...
Agasaya

przez dogomaniaczka 22 cze 2011, 12:22
linka, ja tez zauważyłam że jak wyjdę do ogrodu pobawię się z psami czy nawet chodzę w kółko to jest lepiej... ale ile można chodzić w kółko :mrgreen: :mrgreen:
Lady_B, łączę się w bólu..przespać tak tylko mi się wydaję że senność to jakiś objaw nie wiem czego i coś mi się stanie :roll:

przez Agasaya 22 cze 2011, 13:24
dominika92, a może po prostu Ty masz już objawy nerwicowe??
Agasaya

przez dogomaniaczka 22 cze 2011, 13:37
Lady_B, nie rozumiem?

przez Agasaya 22 cze 2011, 13:39
dominika92, no boisz się że coś Ci się stanie... że jesteś chora... :?
Agasaya

przez m_antoinette 22 cze 2011, 14:02
Ja mam jedną metodę, ale wątpię, czy u każdego będzie działać, po prostu - jak się pojawia ten lęk, a jest nie do zignorowania to zastanawiam się CZEGO SIĘ BOJĘ, tak konkretnie. Zazwyczaj nic konkretnego nie da się znaleźć - wtedy mi przechodzi, bo się uspakajam (chociaż wiadomo, nie w 100%). A jeśli znajdę coś konkretnego to próbuje rozwiązać ten "problem", daję sobie argumenty, które mnie mają utwierdzić w fakcie, że tak naprawdę to nie powód do lęku.

przez dogomaniaczka 22 cze 2011, 14:14
Lady_B, ale ja już mam nerwicę to co tu ma się zaczynać :mrgreen:

przez Agasaya 22 cze 2011, 14:17
dominika92, a to przepraszam :? myślałam że tylko masz depresję... bo ja to bym sie cieszyła na myśl że coś mi się stanie :roll:
Agasaya

przez dogomaniaczka 22 cze 2011, 17:38
cóż jak przychodzi co do czego to człowiek sobie uświadamia że chce żyć. ja chcę żyć, nie tak jak teraz ale chcę. poza tym w tym najmniej jestem ważna ja, wyobrażam sobie co by czuli moi bliscy. niewiele ich jest, ale każda osoba się liczy.

przez mio85 17 paź 2014, 14:11
Jestem naprawdę chory, skor tak malo forumowiczow zmaga sie z tym lękiem. Choć nigdy nie doświadczyłem ataku paniki smiem twierdzić, że jest to najgorsza forma lęku, tak jak pisala osoba powyzej - atak paniki, lęku się konczy, a lęk wolnopłynacy nie. Budzisz się rano czujesz lęk, kładziesz się czujesz lęk. Kiedyś tak jechałem 4 miesiace. Osoby, ktore to maja wiedza najlepiej, ze jest to najgorsze pieklo. A jescze gorsze jest to, ze w psychiatrii to rzadkie przypadki. Kur..a jestem nienormalny :(

Sortuj wg