Czy ktoś z Państwa stosował EFT?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy ktoś z Państwa stosował EFT?

przez gregs1112 25 maja 2009, 16:39
Witam serdecznie,
Ostatnio zaciekawiła mnie metoda EFT , jednak w Polskim internecie postów jest jak na lekarstwo ad. ludzi którzy stosowali i mogą cokolwiek powiedzieć nt. tej metody. W zwiazku z tym zwracam sie do was , czy stosowaliście tą metodę , jeśli tak to jakie przyniosła ona skutki , po jakim czasie , czy robiliście to tylko w domu korzystając z darmowych materiałów z internetu czy też przy pomocy trenera ? Ogólnie interesuję mnie wszystko dotyczące tej metody! Prosze o posty tylko te osoby , które na własnej skórze przekonały sie o tej metodzie.
Pozdrawiam
Grzegorz

Re: Czy ktoś z Państwa stosował EFT?

przez Adaś2222 26 maja 2009, 16:17
I już coś wiadomo?

przez emma37 26 lip 2009, 00:48
http://www.goldenline.pl/forum/eft-tech ... j-wolnosci -kopalnia wiedzy o EFT. To nieprawdopodobne, ale działa. Zainteresowałam się tą metoda, gdy musiałam pójść do dentysty....Nie będę już tu opisywała jak bardzo sie bałam!!!! No i ...poszłam, dentystka była zdziwiona, gdy jej powiedziałam, jak bardzo się wczesniej bałam. Parę rzeczy już sobie "wypukałam". Nauczyłam sie tej metody z podręcznika dostępnego w internecie. Zresztą z linka wyzej wszystkiego sie dowiecie. Zastanawiam sie teraz czy nie pójść do ktoregoś z trenerów..., trochę daleko, ale sie chyba zdecyduję, bo jeszcze nie wszystko rozumiem...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dominiczka 16 sie 2009, 20:12
Ja stosuje tą metodę pod opieką trenera od 3 miesięcy

Sortuj wg