wypadanie włosów.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

wypadanie włosów.

przez Pandorka 07 gru 2012, 21:02
Obcięłam włosy do ramion, bo długie i cienkie dość kiepsko wyglądają... nie dość, że mi wypadają na potęgę to mam megałupież (w życiu jeszcze takiego łupieżu nie miałam) i siwe... zaatakowały mnie siwulce... Najgorzej to wygląda na czubku głowy - przerzadzone włosy plus siwe... uch. A kiedyś narzekałam, że mam za gęste włosy, to teraz mam za swoje :why:

wypadanie włosów.

przez nieboszczyk 09 gru 2012, 16:19
próbowałaś szamponu novoxydil?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

wypadanie włosów.

przez Pandorka 15 gru 2012, 20:05
Przeprowadzilam sie i jakby widze poprawe... moze to od wody zalezy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wypadanie włosów.

przez Amanda3 21 lut 2013, 20:13
:why: Mam 25 lat leczę się na nerwicę lękową i depresyjną , skóra i włosy z miesiąca na miesiąc są gorsze skóra jest szara i robią się zmarszki rany goją się trudniej ciało mięknie mięśnie i ścięgna miękkie miekkie nogi , włosy i rzęsy kłują mnie i są takie jakby zdretwiałe wypadają od 3 lat leczę się od lat siedmiu , miałam włosy do pasa mocne niestety musiałam obciąć na zupelnie krotko wypadają koszmarnie i skóra boli na glowie zwłaszcza po miesiączce jest strasznie , rzęsy miałam gęste piękne i długie czarne teraz mam same "wyszkubki" 1/5 rzęs ktore były i ciągle mnie kłują dziennie z jednego oka wypada ich około 5 nawet , z głowy dziennie około 350 włosów ,do tego wszystkiego mam pełno innych dolegliwości :/ Próbowałam już wszystkich specyfików od tych najtańszych po te najdroższe wyszukane metody straciłam kase tylko nic nie pomaga.....

-- 22 lut 2013, 18:27 --

nieboszczyk napisał(a):próbowałaś szamponu novoxydil?

dokładnie :uklon:

wypadanie włosów.

przez Pandorka 26 kwi 2013, 20:13
Chwilę mieszkałam w innym rejonie, a teraz znowu wróciłam do Etobicoke i znowuż ten sam problem. Megałupież! Nic mi nie pozostało, jak ponownie obciąć długawe już włosy. Z jedynych dostępnych polskich środków i niedrogich udało mi się dostać płyn do wcierania na skórę głowy z Joanny i jakiś szampon do włosów przetłuszczających się, ale on sprawia, że moje włosy sa bardzo sianowate zaraz po umyciu, a i tak się przetłuszczają bardzo szybko. Z zagranicznych specifików nic nie stosowałam, trochę się boję, bo nie do końca znam angielski i potrafię powiedzieć w aptece, czego poszukuję.

Sortuj wg