Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagłe uderzenia gorąca - takie od środka :/


czesio-nerwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to mój 1 post na tym forum, ale bardzo sie ciesze ze takowe istnieje. Mam nerwice lękową i jestem tego pewien na 100%, objawia się to ty iż przychodzi czasami taki głupio nazywajac dziwny niepokój, potem zaczynam ciężko oddychać - tak jak bym miał płuca przez połowe zmniejszone - dodam że pale, nastepnie drętwieje mi klatka piersiowa, ręce nogi - buzia. Zaczynam sobie powoli z tym radzić - lekami typu Validol polecił mi lekarz rodzinny po badaniach które wyszly bardzo dobrze. Jedynie leukocyty czy coś tam miałem podwyższone ale to chyba nie ma nic wspólnego z nerwicą ?. Tak jak mówiłem zaczynam sobie z tym radzić z coraz wiekszym skutkiem - ale ostatnio mam takie jak by dziwne uczucie gorąca na klatce piersiowej - coś ala jak by się leżało na słońcu mocnym - tylko tak jakoś dziwnie od środka - czy to może być przez nerwy ? Czy nerwica - skoro pokonuje inne objawy może "probować" ujawniać sie w inny sposób?. Prosze o odpowiedź czy ktoś z was też tak ma pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze mnie nie oblewa pot czy cos tylko mam takie jak gdyby od środka czuje, mam rozpaloną skóre klatki piersiowej tak jak bym poprostu leżał na słońcu mocnym najlepiej to opisuje jak przygrzewa w ciało, ale powiem wam że zauważyłem że jak o tyhm nie myśle to tego nie ma hehe ;], przedtem mnie jakies takie dziwne uczucie dopadlo myslalem ze cos zaraz mi sie stanie ale smiejcie sie albo nie, wzialem butelke wody mineralnej napilem mocnego łyka i powiedziałem sobie sam do SIebie Utopie tą nerwice :S i wiecie ze pomogło ?

P.s. a czy takie objawy gorąca itd. mogą pojawiać się np od Persenu - bo czasami jak mam taki dziwny lęk zażyje sobie tak na zapas bo mi po tym lepiej - może to i placebo ale pomaga. Czy papierosy mogą pogłębiać nerwice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe z tarczycą jest ok, mówie Byłem w tamtym roku na badaniach i lekarz mi powiedział ze to wszystko to tylko nerwy bo krew, mocz itd, ekg serca wyszlo supoer, tylko mialem Leukocyty podniesiony poziom ale to przez to ze przed badanami nie wytrzymalem i spozylem troche słodkiego ;], ale to nie jest tak ze mam takie uderzenia, jak np mam robote - kurde nie mysle nie ma nic, jak sobie siedze tak jak teraz, nawet jak mam reke przy buzi chuchne w nia - wiadomo cieplym powietrzem odrazu mi se odbije to powietrze o twarz i mam schiza ze mam takie goraco na calym ciele, a czy np. taki cięzki oddech czasami, tak jak bym mial np pluca tylko w polowie uzytkowane, moze sie wiazac z palenia papierosów? i tak mi sie poprostu wydaje ? wtedy odrazu przychodzi lek ze nie moge oddychac, zaczynam gwaltownie szybko oddychac plytko i wydychac powietrze i zaraz mnie lapie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×