Cierpnięcie skóry, ciężki oddech ucisk w klatce piersiowej

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Cierpnięcie skóry, ciężki oddech ucisk w klatce piersiowej

przez lionmen 10 maja 2009, 18:16
Panowie i Panie krótko - czasami dopada mnie takie coś jak w temacie - zaczyna mnie sciskać w klatce piersiowej - to jest uczucie jak by mi ktoś położył stos cegieł na klatce, potem zaczyna mi cierpnąć skóra twarzy, potem ręce, nogi itd - pojawia się uczucie beznadziejność itd - czy to typowe działanie nerwicy czy mi coś dolega ? Badania mialem robione rok temu i wszystko wyszło z nich OK, dodatkowo to zaczyna sie wszystko wtedy jak zaczne myśleć o oddychaniu że np mam płytki oddech, takie gorące wydychane powietrze, i wtedy to sie zaczyna dziać prosze o odp

Re: Cierpnięcie skóry, ciężki oddech ucisk w klatce piersiowej

przez agusiaww 10 maja 2009, 19:19
To nerwica, idz do psychiatry i trzeba rozpoczac leczenie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez lionmen 10 maja 2009, 21:37
Super odpowiedź dziękuje, wywalcie w ch... to forum bo do niczego jest nie potrzebne jak każdemu piszecie tylko IDŹ DP PSYCHIATRY - po to chyba sie takie fora tworzy żęby komuś pomóc, doradzić itp a nie pchac odrazu do lekarza bo jak bym chciał to bym poszedł dawno a nie zaglądał tutaj wogule i słuchał tylko haseł IDZ DO PSYCHIATRY.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 10 maja 2009, 21:51
No trudno, a czego oczekujesz, masz nerwice i to trzeba leczyc, czy Ty myslisz ze ja Cie wylecze, masz problem i trzeba to rozwiazac, a do tego pierwszym krokiem jest wizyta u lekrza, wlasnie cierpniecie masz i bedziesz mial dalej bo sie NIE LECZYSZ, a zeby byc zdrowym to trzeba rozpoczac leczenie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Victorek 10 maja 2009, 22:58
lionmen, powiem ci tylko tyle że dzisiaj prawie cały dzień mnie coś takiego trzymało dokładnie cerpnięcie skóry na twarzy coś jakby dretwienia i nogi i ręce tak samo, zaczeło się od bardzo szybkiego bicia serca i calutki dzionek nie mogłem się uspokoić, teraz jakoś lepiej, tak więc nie jesteś sam....pocieszające nie :)
A tak to słuchaj jezeli bardzo czesto się ci tak zdarza czy inne męczące sprawy to powinieneś skorzystać z wizyty u specjalisty...sam dla siebie, bo możemy normalnie żyć, niekoniecznie musisz łykać tabsy.
trzymaj się!
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Sortuj wg