co z tym sercem??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: co z tym sercem??

przez Radi 29 lip 2009, 14:52
Cześć. No tak z sercem żartów nie ma. Moja wada serca ujawniła się kilka lat po zapadnięciu na DD. Miałem coś co przypominało jakieś dodatkowe skurcze serca. Mocne nieprzyjemne uderzenia. Przyszło nagle... Pamiętam to jak jakiś koszmar. Derealizacja depersonalizacja i jeszcze serce... Po kilku dniach poszedłem do lekarza. EKG nic nie wykryło. Po półrocznym oczekiwaniu do specjalisty kardiologa badania Holterem i UKG wykazały wypadanie płatka zastawki. Podobno wiele osób ma tą wadę. Pomimo paskudnych odczuć typu kołatań potwornych pieczeń w klatce i tych dziwnych waleń nadal żyję. Nawet uprawiałem sporo sportu tyle, że kardiolog zalecił w przypadku pojawienia się objawów zwolnić nieco wysiłek i odpocząć. Tak są takie wady, które skutecznie "umilają" nam życie. Na szczęście można jakoś z nimi żyć... Dużo zdrowia dla wszystkich.

[Dodane po edycji:]

Nerwica jest dla ludzi inteligentnych. Normalny by tego już dawno nie wytrzymał
Podoba mi się te hasło Magdalenobmw. I wiesz co? Coś w tym jest!!!

przez Kasia6 29 lip 2009, 16:32
zapomniałam Wam jeszcze dopisać, że za tę ostatnią wizytę moja kardiolog nie wzięła ode mnie ani grosza!! co zamiast mnie ucieszyć to wzbudziło mój niepokój :? "no tak" - pomyślałam. "ukrywa coś przede mną i żal Jej mnie to nie chce kasy" :mrgreen: idiotka ze mnie co nie?!

i dodam, że jestem niskociśnieniowcem i "niskopuilsowcem" (ok 60) więc z tego co wyczytałam powinnam dłużej żyć ;) jednak jak to nerwicowiec doszukuję się tu odstępstw od mojego "przypadku" :mrgreen: no po prostu rozbraja mnie to już :mrgreen:

przez kasja 05 sie 2009, 12:13
tez mam nerwicę lekową która najbardziej udeżyła w serce, biorę lek o nazwie biosotal 40mg . czy ktos z was go stosował?od psychiatry mam bioxetin, spamilan i doraznie afobam jak mam atak.w poniedziałek wyladowałam na pogotowiu bo miałam silny atak a po lekach tętno mi spadło do 40 udezen. pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kasia6 11 sie 2009, 15:00
ja nie biorę już nic.
odstawiłam stopniowo Propranolol.
nic mi się nie dzieję i mam już spokój.
bujałam się z tym 5 m-cy ale dzięki silnej woli i samozaparciu udało mi się czego wszystkim Wam życzę :mrgreen:

Sortuj wg