potrzebuje wsparcia!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

potrzebuje wsparcia!!!!

przez hahagniecha 02 maja 2009, 18:30
Z probleme jakim sie męcze to juz troche czasu minęło bo prawie 1,5 roku a ja nadal nie radze sobie za bardzo. Dokładnie to co mi sie dzieje to zawroty gówy, choć to nie dokońca tk moze jest. nie iwem sama czy to tylko takie cały czas mam wrażenie tracenia rónowagi, jedno co jest dziwne że ja tak naprawde nigdy nie upadłam, ale idac do sklepu mam wrazenie ze zaraz upadne i nie dojdę, przez pewien czas bałam się zostac w domu bo mam dwoje małych dzieci strasznie sie bałai czasami nadal się boje ze moge upaść a co wtedy z nimi. siedzę w fotelu a czuje jakbym odpływała, kurcze to już mnie strasznie męczy z dziećmi nigdzie daleko nie chodzę bo się boje. Chociaz muszę przyznać ze zdarzją sie takie dni (rzadko) kiedy z dzieckiem pójde do piachu. co robic dalej?? ja chce normalnie zyc. jak z kims rozmawiam to w głowie mi się zaczyna kręcic, ręce mi drżą i chce wtedy jak najszybciej do domu. prosze o jakieś sposoby, na to. jestem naprawde gotowa z tym walczyć tylko dajcie wskazówki jak???

Ps. najgorsze jest to że najbliższe mi osoby mnie nie rozumieją

Re: potrzebuje wsparcia!!!!

przez agusiaww 02 maja 2009, 18:57
Masz objawy nerwicy lekowej, ten co tego nie przezyl nigdy nie zrozumie, idz do psychiatry do poradni Zdrowia Psychicznego, tam Ci moze dadza leki albo skieruja na psychoterapie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez hahagniecha 02 maja 2009, 19:08
dzieki za rade

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Venus 02 maja 2009, 21:12
To nerwica. Piszesz, że gdy z kimś rozmawiać zaczyna Ci sie krecic w glowie, rece drżą i najchetniej bys chciala isc do domu...to jak najszybsze pojscie do domu, to po prostu ucieczka. Ucieczka przed ludźmi, ucieczka przed jakims problemem, ktorego moze nie pamietasz, a jest w Twojej podswiadomosci. Tu potrzebna jest psychoterapia. I jeszcze bardzo wazna rzecz: to niezwykle trudne, ale nie probuj w takich momentach uciekac, bo wtedy bedzie juz tylko gorzej.
Bla bla bla...

przez Estel86 02 maja 2009, 21:15
Kiedy czytam postu osób, które podejrzewają u siebie nerwicę, zawsze robi mi się strasznie przykro, że kolejną osobę to dotyka... Musisz udać się do Poradni. Z tego można wyjść...
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez agusiaww 03 maja 2009, 09:27
Mozna wyjsc przy odpowiednim leczeniu, i psychoterapii.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez hahagniecha 05 maja 2009, 16:13
Witam wszystkieh i bardzo dziękuje za wsparcie, a szczególnie za to że ktos mnie wkońcu zrozumiał. Jestem naprawde zaskoczona ze nie ja jedna mam takie tam problemy, w moim otoczeniu nikt mnie nie rozumie. Dlatego jestem sama. Stąd tez ciężko mi wybrac się do lekarza, próbowałam sama z tym walczyć ale nie zabardzo mi to wychodzi. Dzięki za wsparcie, naprwade dziekuje.
Żałuje tylko że tak późno zdecydowałam się o tym napisać.

przez Donkey 05 maja 2009, 17:08
Doskonale wiem co czujesz - na początku też myślałam ze to samo minie i doprowadziłam się do takiego stanu ze wszystko było mi obojętne! Teraz jestem po dwóch wizytach u psychiatry ale raczej sama z domu sie nie ruszam. Więc czym prędzej udaj sie na wizyte do lekarza!!! Pozdrawiam!

przez Jasmina88 05 maja 2009, 19:41
Też tak miałam, próbowałam walczyć sama- przecież wiara czyni cuda.
owszem, ale aj chyba za szybko zrezygnowałam, i jutro ide na pierwsza wizyte do psychiatry.
stukot w mojej głowie

przez mm 06 maja 2009, 07:10
Gdy stwierdzam ,że ktoś z mich bliskich nie rozumie co przeżywam a moje próby wyjaśniania spełzają na niczym to odsyłam ich do tego forum.
Mówię aby spojrzeli chociażby na tematy wątków które dosyc często sa rozpaczliwym krzykiem o pomoc.
Mówię aby spojrzeli na liczbę osób zarejestrowanych na tym forum.Zmieniaja wtedy swoje podejście chociaż odrobinę bo tak naprawdę zrozumie cie tylko druga chora osoba...
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko"
mm

przez beret 06 maja 2009, 13:09
mm napisał(a):Gdy stwierdzam ,że ktoś z mich bliskich nie rozumie co przeżywam a moje próby wyjaśniania spełzają na niczym to odsyłam ich do tego forum.
Mówię aby spojrzeli chociażby na tematy wątków które dosyc często sa rozpaczliwym krzykiem o pomoc.
Mówię aby spojrzeli na liczbę osób zarejestrowanych na tym forum.Zmieniaja wtedy swoje podejście chociaż odrobinę bo tak naprawdę zrozumie cie tylko druga chora osoba...

Tak samo ja czynię bo jak mówię o tym to pukają sie w głowę! nie rozumną tego co nas trapi!!!

przez NutShell 06 maja 2009, 21:39
Ja także uważam, że to może być nerwica lękowa i powinnaś się udać do psychiatry, który może Ci przepisać leki jeśli zgodzisz się je zażywać i przede wszystkim zapisać Cię na terapię. Pozdrawiam, nie jesteś sama :smile:
Nie strasz mnie piekłem za dobrze piekło znam
Tu matka wyrzuca na śmietnik dziecko swe twierdząc że zamawiała przecież zdrowe
Przed siebie biec by pozbyć się sił czasem tak mi wstyd
Tutaj się robi z jedzenia rzeźby podczas gdy obok ktoś się kończy z głodu

Sortuj wg