Nerwica a odżywianie, dieta, tycie, odchudzanie itp

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez IceMan 17 kwi 2007, 21:41
hehe,widzę że nie tylko ja lubię czekoladę:)

nie tylko ty :lol:
Przyjaciel forum

przez 331ania 17 kwi 2007, 22:45
hihi:)ale ja potrafię zjeść całą tabliczkę i nawet tego nie zauważę:)chociaż przyznam że po jakimś czasie samo wyjdzie-w centymetrach ;) :P
ExModerator

przez IceMan 17 kwi 2007, 23:16
u mnie to wychodzi... na twarzy :P
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 331ania 17 kwi 2007, 23:29
no widzisz Piotrku ;) gdzie by nie wyszło to na dobre nam to nie wychodzi:)hehe
ExModerator

przez Nevada 19 kwi 2007, 23:09
a ja mam trochę dziwnie...

ja znowu jesc nie moge.
z 56 kilo znowu jestem marne 49 i znowu waga mi spada... a to z nerwow...
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Destrukcja 20 kwi 2007, 11:30
ja mam jeszcze gorsze anomalia... nie jem a tyje ;/
... nie ma to uzasadnienia medycznego zwykle waze 49kg a po fazie apogeum nerwicowym mam 6kg do przodu

Odchudzanie lękowców

przez Marina82 22 sie 2007, 22:45
Pewnie znowu wyrzucą mi temat do kosza, ale może chociaż zdąże zadać pytanie :lol: Czy ktoś z :shock: lękowców próbował się odchudzać?
Ja zaczynałam kilkanaście razy, lecz zawsze z marnym skutkiem.Winą obarczam nerwicę, bo stres wyciąga ze mnie wszystkie soki i aby dodać sobie sił przegryzam coś słodkiego...

przez Czarownica_Akara 22 sie 2007, 22:52
Ja probowalam i to miliony razy:) i powiem Ci jedno- chrzan odchudzanie. Zmien raczej nastawienie do jedzenia, nie mysl ciagle o tym, ze musisz schudnac. Znajdz sobie jakies zajecie, zeby ono zajmowalo Ci czas, wtedy nie bedziesz myslec o jedzeniu. Wiem co pisze, bo przeszlam koszmar jesli chodzi o jedzenie a teraz chudne:) Wszystko siedzi w glowie, bez zmiany nastawienia nie zrobisz nic, pozdro
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez slitzikin 22 sie 2007, 23:07
Powiem Wam coś. Rower na czczo. Odkryłem to, ponieważ pracowałem jako kolpoerter prasy, czyli 5 rano pobudka, 20 kilo gazet na plecy i w trasę. Jak nie macie ochoty jeździć przed śniadaniem, jeździjcie po :) Efekt będzie mniejszy, ale zawsze. Do tego zróbcie wieczorem 20 brzuszków, 10 pomek, 20 przysiadów, można też rano i po 2 tygodniach, nie tlko że trochę się chudnie, to samopoczucie rośnie, bo satysfakcja jest niezła z tego.

No i złota zasada - nie wpieprzać!! :)

przez Czarownica_Akara 22 sie 2007, 23:13
Masz racje ale to nic nie da kiedy sie wpierdziela za trzech i to w dodatku najbardziej kaloryczne produkty. Dziewczyna musi wyluzowac i zmienic nastawienie do jedzenia i odchudzania, dopiero pozniej rower i inne sporty- jako dodatki.

F. Dostojewski

przez agapla 22 sie 2007, 23:23
Ja tez próbowałam się odchudzać ale teraz to chrzanie ,ale jedno jest pewne jak sie odchudzasz to najlepiej stawiac na sport ;)

przez Czarownica_Akara 22 sie 2007, 23:32
Wiadomo, ze dzieki ruchowi najszybciej mozna sie odchudzic ale ja np. mimo, ze 2 lata temu biegalam i fakt- chudlam, to jednak ciagle w glowie walaly mi sie mysli o jedzeniu. Nawet sport nie jest lekarstwem na otylosc jesli wpieprza sie jak bulimik. Nie chodzi tu o jak najszybsze schudniecie a o schudniecie i utrzymanie wagi na stale. Kiedy sie odchudzamy, myslimy tylko o jedzeniu, a bo o 13 obiad, o 19 podwieczorek, a o 20 kolacja. Na sniadanie dachowki z pomidorem a na obiad to czy tamto. Przez diety caly dzien myslimy o jedzeniu i o tym jakie to wszystkio beznadziejne, bo nie moge jesc tego co chce, tylko to co mam podane w diecie. Trzeba sie wewnetrznie uspokoic, nabrac dystansu do spraw zywieniowych, wsluchac sie w swoj organizm i wiedziec kiedy jestesmy glodni a kiedy glod ten jest efektem stresu. Da sie to zrobic i mowie to ja- ta co zawsze rozpaczala nad swym losem jesli chodzi o jedzenie. Pozdrawiam

F. Dostojewski

przez Twilight 23 sie 2007, 06:39
W tym temacie powinna sie wypowiedzieć Jovita, trochę by odmitologizowała to odchudzanie i napisała Wam coś nie-coś o tych ''metodach'', po których sie tyje 2 razy tyle, co zrzuciło...

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Jovita 23 sie 2007, 12:32
dzieki twilight juz pisze!!! jesli chcecie schudnac to na pewno nie metoda rygorystycznych diet i nie jedzenia-pamietajcie po stosowaniu jakichkolwiek diet nastep[uje efekt jojo lub wasz org przede wszystkim traci na wodzie! warto na poczatek zmienic pare szczegolow do tegfo dodac sport- najlepszy dla otylych jest basen bo nie obciazy to waszych stawow w dodatku to przyjemna forma sportu potem warto pojsc na silownie w ten sposob spalicie tluszczyk i zamienicie go na tk miesniowa co ujedrni wasze cialo-ale warto poprosic instruktora by wam pokazal trening obwodowy! tych pare szczegolow to m.in: zmiencie herbate na zielona i jej nie slodzcie, rano po przebudzeniu wypijcie szklanke wody niegazowanej z cytryna(wyplukuje toksyny) , do tego warto na czczo tuz po przebudzeniu pojsc na rower lub pobiegac w domu lub zrobic brzuch bo wtedy spala sie tk tluszcz a nie wegl i szybciej wam pojdzie chudniecie, pol godz po takim treningu trzeba zjesc sniad -duzo wegl zlozonych+bialko!!! do tego jedzcie duzo bialka gdyz ono pozwala spalac tluszcz do tego buduje miesnie a jak wiadomo karnityna w naszym org jest produkowana z bialka wiec jesli w diecie jest malo bialka to tracimy glownie na wodzie a nie na tluszczu! do tego warto zainwestowac w jakis termogenik!! a przed snem warto zjesc samo bialko czyli np ser bialu lub tunczyk z wody i pamietajcie posilkow powinno byc od 4 do 5 jedzonych regularnie co 2-3 godz z ktorych ostatnie powinny zawierac bialko !! do tego zielona herbate pijcie kilka razy dziennie bo dodatkowo jest ona swietnym przeciwutleniaczem! i w waszych posilkach powinny znajdowac sie BIALKA WEGLOWODANY I TLUSZCZE- czyli oliwa z oliwek ( w zadnym wypadku olej roslinny) oraz duzo ryb!!!! pijcie duzo plynow i wody mineralnej niegazowanej , unikajcie fast foodow i smazenia ! zamiast samzyc gotujcie np piers z kurczaka ktora zawiera duzo bialka i gotujcie ja np z warzywami! mam nadzieje ze to pomoze mozecie tez pytac z checia udziele rad!!! mozecie tez pisac jak jjecie tzn jak wygladaja wasze posilki to tez na pewno zerkne i pomoge, pozdrawiam.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg