Nerwica a odżywianie, dieta, tycie, odchudzanie itp

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kapitan żbik 27 mar 2007, 18:08
Jadam odpowiednio,a tak schudłem z 103 kg na 94kg niby mam szybka przemiane materi w tym stresie,ehh ci lekarze,ale dobrze przynajmniej wygladam jeszcze lepiej.
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.

Nie ważne ile razy upadniesz , ważne ile razy się podniesiesz . ... ehh..

To nie koniec,tylko przerwa w trasie,zero w czasie,ja wiem

przez edurbi 27 mar 2007, 19:05
Ja mam lekka niedowage. Nerwica zabrala mi dwa kilo pomimo tego, ze mam apetyt i jem normalnie :smile: :smile:
"Jesli sie skupisz na tym co zle,zabraknie miejsca na to co dobre"

przez maiev 27 mar 2007, 20:40
Ja też jestem za chuda- od zawsze. W szkole to mi chcieli jedzenie wciskać prawie na siłę na stołówce :D że niby to ja w domu nic nie jem. ;) Moja mama to mówi że ja tak chudnę przez te zgryzoty i zmartwienia. I może coś w tym jest. Co dołek, co jakieś "stadko" problemów to ja tracę na wadze. I to jest widoczne. Ale ogólnie to ja dużo jem. Ale jakoś nie widać.
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 27 mar 2007, 22:22
maiev napisał(a):Ale ogólnie to ja dużo jem. Ale jakoś nie widać.

Podpisuję się pod tym dwoma rękami :P
Przyjaciel forum

cukier

przez mono 17 kwi 2007, 09:50
NIe wiem właściwie gdzie ten temat wpakować bo ja w ogóle jestempoza wszelkimi podziałami :|
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam. Często przy rozmowie z ludźmi albo gdy jest zbyt duży dla mnie chaos wokół mnie czuję się dziwnie. Prawie sę trzęsę a w środku jestem osłabiony. Mam potrzebę coś zjeść, najlepiej słoskiego. MOge wtedy pożreć wszystko co jest w zasięgu mojej ręki ;) Ma ktoś tak samo? czy to tylko objaw nerwicowy czy może być jakiś poważiejszy problem z cukrem? Byłem dzisiaj u lekarza i nic konkretnego się nie dowiedziałem...
Pozdrawiam ludki.
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

przez Mona75 17 kwi 2007, 09:57
Dla mnie dzień bez czekoladki to dzień stracony. Ale zauważyłam, że jak się denerwuję, albo mam napad lęku jem dwa razy więcej słodyczy. Mam glukometr i sama kontroluję cukie, jest idealny. Lekarz powiedział że to może być reakcja na stres

przez Lusi 17 kwi 2007, 10:09
A wiecie, że ja też mam takie napady. Lecz nie jest mi wszystko jedno co pochłonę - musi to być czekolada, w ostateczności wyżeram kakao z pojemnika :lol:
Wydaje mi się, że to przez braki magnezu. Bo jak nafaszeruję się magnezem to już mnie tak nie ciągnie do czekolady.
ExModerator

przez Mizer 17 kwi 2007, 10:21
Aha.
Jeszcze do tego dojdźcie do wniosku, że jesteście grube, zrubcie temu faktowi dietowe przeciwdziało i możecie nazwać się dumnie- bulimiczkami.

Zapalić wolę.
Dręczy to, często mi psuje sylwetkę, ja odchudzam się non stop z napadami chyba 2 lata, efekty widać bardzo, ale ja nie jestem zadowolona. Głód psychiczny, nie skoki glukozy.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez gusia 17 kwi 2007, 10:25
Mój organizm w ogóle nie potrzebuje cukru :roll: mdli mnie jakbym tak cuś zjadła słodkiego...to trwa już parę lat (aczkolwiek mnie się przydaje :lol: :lol: :lol: ).
Pozdrawiam.

acha...dodam że cukier w normie,98 :P...ta górna granica ale myślę że to węglowodany ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 17 kwi 2007, 10:27
a ja mysle, ze kazdy ma jakies swoje odreagowanie na stres zwiazany z nerwica. ja np, gdy czulam ze cos sie dzieje, bylam w jakiejs sytuacji niekomfortowej dla mnie, to chaotycznie musialam cos robic z moimi dlonmi, sciskam je, strzelam palcamiocieram jedna o druga, a z kolei moja siostra ktora tez ma nerwice, troche inna odmiane niz ja, to jak siedzi i ma noge na noge, to zaczyna ta jedna bardzo machac :shock: i jakby kolowac stopa :D
ja, ze tak robie tymi dlonmi, to nwet niewiedzialam, dopiero ktos mi sie spytal co ja robie z tymi palcami, to skojazylam, ze rzeczywiscie wyprawiam nimi jakies akrobacje :lol: teraz staram sie to kontrolowac, bo wyglada to naprawde nieestetycznie i glupio, jak ostatnio rozmawialam na temat pracy i zauwzylam, ze to robie, to sie powstrzymalam...masakra
pozdrawiam was serdecznie
lidia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez Mizer 17 kwi 2007, 10:36
Lidia- masz siostrę :D

Nie powiem, że zazdroszczę, bo sama mam.
Rok starszą.
W temacie.
Niestety...

Ale to jest, kurde, świetne wsparcie..
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez mono 17 kwi 2007, 10:37
Dzięki za odzew, już nie będę się zamartwiał czy jakiś cukrzyk ze mnie ;p
pozdrawiam
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 17 kwi 2007, 10:46
mizer ano mam :D a nawet dwie ;) tyle ze one sa o 7 i 8 lat starsze, chcialam miec zawsze brata, ale za to mam teraz w domu samych chlopow, mąz i dwoch lobuziakow synkow.....
kurde ale to przeciez nie na temat :shock:
pozdrawiam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 am ]
mono, ja jakbym mogla, to tez byma jadla slodkosci na okraglo, ale bym sie w dzrwi niezmiescila :lol: ubolewam nad tym straaaaaaasznie, ale czasem odpuszczam i wtrabie dwie tabliczki czekolady z orzechami naraz, a ze potem robie 50 brzuszkow?? a co tam warto.... :lol:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez 331ania 17 kwi 2007, 20:07
Hej mono ja mam tak samo jak Ty:(zjadłabym chyba wszystko co by mi się nawineło pod rękę a najbardziej słodyczki:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:09 pm ]
hehe,widzę że nie tylko ja lubię czekoladę:)
ExModerator

Sortuj wg