lęk przed terapią

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

lęk przed terapią

przez evelina 20 kwi 2009, 16:25
witajcie
2lata temu bylam ostatnio u terapeuty, bylam na 3miesiecznej terapii grupowej. Od pewnego czasu czuje, ze znow powinnam "odwiedzic" to miejsce. Umowilam sie na wizyte... i wycofalam sie.. termin przepadl.. czuje sie zle , nie biore żadnych lekow i panicznie boje sie jechac do specjalisty:( co robic..
evelina

Re: lęk przed terapią

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 16:36
Oj ja też broniłam się przed pójściem do psychiatry,a teraz chodzę z chęcią :D
xxsamotnaxx

przez evelina 20 kwi 2009, 17:02
xxsamotnaxx napisał(a):Oj ja też broniłam się przed pójściem do psychiatry,a teraz chodzę z chęcią :D

ja chodzilam kiedys z checia teraz nie potrafie
evelina

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez taniecupsychiatry 20 kwi 2009, 18:04
ja poszedłem na pierwszą sesję indywidualną z zainteresowaniem i gdy ustaliliśmy, że zaczynamy i umawiamy się na pół roku ścisłego przychodzenia, to oblał mnie zimny pot i nie jadłem ze stresu dłuższy czas
przedtem nie mogłem chodzić na grupową ze względu na objawy somatyczne pojawiające się w wyniku lęku przed tym wszystkim

strach się bać, bać się strach

przez ESTER 21 kwi 2009, 20:39
evelina napisał(a):witajcie
2lata temu bylam ostatnio u terapeuty, bylam na 3miesiecznej terapii grupowej. Od pewnego czasu czuje, ze znow powinnam "odwiedzic" to miejsce. Umowilam sie na wizyte... i wycofalam sie.. termin przepadl.. czuje sie zle , nie biore żadnych lekow i panicznie boje sie jechac do specjalisty:( co robic..

A gdzie byłaś na tej terapii grupowej ? To był zapewne jakiś oddział ?
Radziłabym umówić się jeszcze raz na wizytę , ale do jakiegoś psychoterapeuty a nie psychiatry i w innym zupełnie miejscu.Psycholog po rozmowie z Tobą powie Ci czy potrzebne sa jakieś leki czy też sama psychoterapia.Spróbuj sobie kogoś znależć i pochodzić do niego przez jakiś czas, może podczas takiego kontaktu indywidualnego okazać się , że nie wszystko jeszcze zostało kiedyś tam rozpracowane i stąd nawrót złego samopoczucia.
ESTER

przez evelina 23 kwi 2009, 14:01
ESTER napisał(a):
A gdzie byłaś na tej terapii grupowej ? To był zapewne jakiś oddział ?

Gliwice Oddział Terapii Nerwic i Zaburzeń Jedzenia
ul Asnyka
polecam
evelina

Sortuj wg