ALKOHOL A BEZSENNOSC!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

ALKOHOL A BEZSENNOSC!!!

przez krysiunia 18 kwi 2009, 13:12
Mam pytanie ? czy ktos z was ma problemy z zaśnieciem po wypiciu alkoholu? bo ja od około 1,5 maskra...obojetnie co wypije wino,piwo, czy wodke nie moge zasnac pozniej mecze sie nawet do 4 ramo maskra. dodam ze biore jedynie 1 tab tegretolu cr200...ale jezeli cos mam zamiar pic nie biore wtedy!! niewiem czy ma cos to wspolnego z tymi lekami czy z psychika napradwe niewiem ??? pije braadzo rzadko bo mecze sue z ta bezsennoscia !!! Czy ma ktos z was taki problem??? serdecznie pozdrawiam :P :P
krysiunia

Re: ALKOHOL A BEZSENNOSC!!!

przez LucidMan 18 kwi 2009, 13:37
Jeśli mówisz o bezsenności, to chyba masz na myśli jakieś długie okresy braku snu. Więc po prostu może przestań pić.
Jeśli chodzi Ci o jednorazowe "wyskoki" to jedni tak mają, że zasną w 2 minuty, a inni że nie zasną do rana.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Alienated 18 kwi 2009, 18:18
Średnio po imprezie zakrapianej alkoholem udaje mi się przespać jakieś trzy, góra cztery godziny. Dlatego zmuszony jestem później odsypiać w ciągu dnia. Nie powiem żebym czuł się z tym rewelacyjnie, ale podchodzę do problemu na zasadzie "coś kosztem czegoś". W przeszłości wyglądało to nieco inaczej i odnoszę wrażenie, że wraz z upływem lat wpływ alkoholu na pogorszenie jakości snu jest coraz bardziej w moim przypadku zauważalny...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DanceWithTheWind 18 kwi 2009, 19:55
Chciałabym cierpieć tylko na taką bezsenność. O.o :P
Dawniej nie miałam problemów z zasypianiem po spożyciu alkoholu. Dopiero gdy naprawdę zaczęłam się borykać z problemami ze spaniem, zaczęłam mieć też trudności po wypiciu. Dlatego sięgam po alko sporadycznie...
"Tak łatwo z rąk wymyka się. Szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni."

przez karolina22 01 maja 2009, 00:15
hmm ... bierzesz leki i pijesz? wiesz.. tez tak robilam .. powiedzialam sobie a co tam mloda jestem bede pic tak jak inni.. a teraz .. od picia i mieszania ze soba lekow boli mnie glowa juz poltora roku. Powodzenia

przez Amy Lee 01 maja 2009, 14:14
Ja często źle spałam po alkoholu, budziłam się w nocy i.t.d.

Aktualnie nie tykam kijem ni przez szmatę.
Amy Lee

przez KasiaMi11 01 maja 2009, 17:58
Jak przegnę z alko to zasypiam od razu,ale za to budzę się o 4 rano z tachykardią i niepokojem i nie mogę zasnąć.Czuję się fatalnie,ale nie zasnę i kropka.Patrzę za to z zazdrością na męża,który największego kaca poprostu przesypia.

Jakie serce taki lęk...

przez beret 02 maja 2009, 08:01
Ja mam tak samo, normalnie rano godz. 3 budzę się z kołataniem serca , lękami i po spaniu

przez Alienated 02 maja 2009, 09:40
Nie no, o trzeciej czy czwartej nad ranem, kiedy już coś piję, to ja na ogół dopiero kładę się spać :P.

przez KasiaMi11 05 maja 2009, 13:52
Alienated czasem ja też kłade się spać o 4 tylko że już o 6 lub 7 będę na nogach z lękiem,tachykardią i całą resztą.A moj mąż wstanie dpoiero w południe.To jest wkurwiajace.

[Dodane po edycji:]

to jest w.........e!Chciałam napisać.

Jakie serce taki lęk...

przez Alienated 05 maja 2009, 20:42
W moim przypadku, jak już wcześniej wspominałem, również nie pośpię dłużej niż około trzy godziny. Wstaję niewypoczęty i rozbity, ale inne niepokojące objawy na szczęście nie występują. Być może ma to też związek z faktem, że rzadko kiedy zdarza mi się przeholować...

Sortuj wg