Witam po przerwie..moja nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Witam po przerwie..moja nerwica

przez Liljanna2 17 kwi 2009, 19:20
Witajcie Forumowicze! dawno nie ...na wstępie chciałam powiedzieć ze to ja Lila pisze teraz pod inną nazwą użytkownika!

Minął prawie rok ( choć u mnie trwa to znacznie dłużej) od kiedy intensywnie zmagam się z moją nerwicą...Z czym chciała bym się podzielić z Wami właśnie dziś po długiej przerwie hm....działo się wiele miałam lepsze i gorsze momenty ..wciąż walczę choć często brakuje mi sił nie poddaję się! Chodzę na terapie przyjmuje już mało leków poza tym staram się po prostu normalnie funkcjonować jeść zdrowo,uprawiać sport...no i oczywiście studiować swój medyczny kierunek...
Wiecie od kiedy zachorowałam uznałam że ta choroba jest strasznie skomplikowana!!! Do tej pory zastanawiam się co i dlaczego sprawia że w pewnych momentach myślę a wręcz czuje że za chwile zacznę się dusić...że nie ucieknę przed tym..choć fizycznie przecież jestem osobą zdrową! Z pewnością moje emocje i podświadomość wytwarzają to wstrętną iluzje..niby zdaje sobie z tego sprawę ale kiedy zaczynam to czuć...baaardzo się boje:( dziś miałam taki atak było mi duszno,pojawił się ogromny lęk prze uduszeniem .. śmiercią Czy Wy też mieliście takie dolegliwości?? jak sobie z nimi radzicie?? Mój lekarz twierdzi że należy się czymś zająć.. i jeszcze raz zająć! Nie poddam się..powtarzam sobie to do znudzenie nie poddam..wyzdrowieje! muszę! Pozdrawiam!

Lila

Re: Witam po przerwie..moja nerwica

przez agusiaww 17 kwi 2009, 19:34
Liljana lekarz ma racje ja mam teraz lęk ze umre bo mi serce wali mocno i w nocy spac nie moge, dlatego staram sie wtedy skierowac swoje mysli na inny tor, i troche pomaga oraz leki uspokajace, ja walcze z nerwica kilka lat od 8 dni biore lek antydepresyjny i lękowy alventa i czekam na poztywne efekty bo teraz mam skutki uboczne, pozdrawiam serdczenie :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg