Skuteczna jedyna pomoc

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Skuteczna jedyna pomoc

przez bercik 13 kwi 2009, 17:54
Radze udac sie do ksiedza egzorcysty.Ksiadz się pomodli.Zycie wróci do normy.Mialem takie same problemy tak ze w Bogu tylko ratunek.Z Panem Bogiem Ludzie

Re: Skuteczna jedyna pomoc

przez Ridllic 13 kwi 2009, 17:56
:mrgreen: ale ja nie jestem opetany :)
Ridllic

przez LucidMan 13 kwi 2009, 18:10
Ridllic, wątpię żeby opętany wiedział, że jest opętany :mrgreen:
Lepiej zrób test na opętanie :P

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 13 kwi 2009, 18:16
LucidMan, sugerujesz ,że mogę być opętany ja bym względem siebie inaczej to ujął ale nie wypada :mrgreen: Pozdro ;)
Ridllic

przez linka 13 kwi 2009, 21:58
Zuo, zuo, zuo, szatan, szatan, szatan :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LucidMan 13 kwi 2009, 22:13
Ridllic, nazywaj to jak chcesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lucid life

przez ALEKS*OLO 13 kwi 2009, 22:23
To ja jestem chyba potomstwem szatana, i mi pomoże tylko kąpiel w świeconej wodzie a potem spalenie na stosie ... :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Roman Tyczny 14 kwi 2009, 05:17
Buhahahahahahahahhahahahahahaha prosze Cie, miejsce religijnych fanatyków jest na forum katolickim.To jest forum dla ludzi z nerwicą.

Ps.
Mam nadzieje że ten temat to tylko żart, jeśli nie to proponuję konsultacje z psychiatrą!
Pozdrawiam
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez moniczka81 14 kwi 2009, 11:12
czytając to jak bym słyszała swoją babcie fanatyczkę religijną,kiedy złapały mnie pierwsze ataki powiedziała że to przez to że nie chodzę do kościoła...kiedyś w poczekalni do gabinetu u psychiatry nawiązałam rozmowę z pewnym chłopakiem który śmiał się z tych ludzi którzy czekając na psychiatre zachowywali się bardzo dziwne,wstydząc się oczy w podłogę ale psychiatra jest tak samo lekarzem jak i internista,a przez takich ludzi jak założyciel tego tematu ludzie boją się,wstydzą chodzić się leczyć,a szczegulnie ci z małych miejscowości bo jest u nas stwierdzenie że do psychiatry chodzą psychole zamiast do egzorcysty....nie bądzmy zacofani...

przez mrX 14 kwi 2009, 14:27
hmm cos moze w tym byc... ale z tego co wiem opetanie zdarza sie bardzo rzadko... . Ja jestem osoba wierzaca, raczej objawow opetania nie mam... to zle w sumie bo moze sam bym sobie w koncu pomogl :)
mrX

przez Ridllic 14 kwi 2009, 15:06
Przykro mi ale stwierdzę jedną rzecz moniczka81, ma tutaj w 100% racje a wzięło się to właśnie przez Ludzi jak Autor tego tematu mamy dobry przykład niech się wypowie Roman Tyczny, jak to jest w US co druga osoba regularnie korzysta z porad własnego psychoanalityka i nie ma w tym nic dziwnego poza tym zdarza się ,że ludzie się tym chwalą nawet a u nas idziesz do psychiatry to jesteś świr ,psychol itp no ale skoro ktoś uważa że na tym forum się zebrało ok 14000 opętanych użytkowników no to czemu się dziwić że jak się idzie do psychiatry to się jest od razu psycholem :!: przykre ale prawdziwe
Ridllic

przez Roman Tyczny 14 kwi 2009, 20:16
Zgadza się wszystjko, psychiatra jest normalnym lekarzem i każdy człowiek ma w mniejszym lub w większym stopniu problemy z psychiką.Takie są czasy, a mieszanie w to jakiejkolwiek religii jest jak najbardziej nie na miejscu.Pozdrawiam
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

Sortuj wg