czesc,kto pogada?nerwica żołądka

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

czesc,kto pogada?nerwica żołądka

przez hapiness 07 kwi 2009, 17:48
jest tutaj ktos z taką dolegliwośc ią?
Ostatnio edytowano 09 kwi 2009, 12:34 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: W dziale "witam" witamy się z userami. Ten temat przenosze do prawidłowego działu.

Re: czesc,kto pogada?nerwica żołądka

przez linka 07 kwi 2009, 17:54
Witam :smile:
Jeśli chcesz porozmawiać zapraszamy na forumowy czat:
pjirc.php
Jełśi chodzi o nerwicę poczytaj posty w tym dziale: nerwica-lekowa-f1-18.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez justynaczarna84 07 kwi 2009, 17:59
cześć ja mam taką dolegliwość mój żołądek nieraz tak się ściśnie z nerwów i koniec.często daje mi znać o sobie boli mnie,tracę smak,mam uczucie jakby ktoś szpilki wbijał mi w niego.najbardziej na wiosnę daje mi znać o sobie ale mam sposób na to piję herbatkę z dziurawca i po 2-3 dniach mam spokój. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hapiness 08 kwi 2009, 17:24
a na co działa herbatka z dziurawca?ja mam troszke gorsze objawy bo c zesto mam biegunki albo taki stan ze wydaje mi sie ze chce do ubiakcji:(

przez alu 09 kwi 2009, 11:18
ja mam nerwicę żołądka.

częste mdłości, bóle, uczucie że musze to toalety, chociaż wcale nie muszę, takie jakby napięcie w brzuchu i w dole pleców..
odbijanie się, brak apetytu..

znam to na pamięć :(
alu

przez justynaczarna84 09 kwi 2009, 20:53
herbata z dziurawca ma działanie uspokajające ja ją piję jak mam bóle żołądka i brak apetytu.na początku jak zachorowałam też miałam częste biegunki,bóle żoładka,nudności,brak smaku byłam u lekarza i okazało się że to grypa żoładkowa zażyłam antybiotyk i przeszło.jak się nieraz zdenerwuję to też mnie brzuch rozboli i do wc ale raczej mam z tym spokój.Także jeśli masz często takie problemy to idż do lekarza rodzinnego i ci odpowiednie leki przypisze.

przez alu 09 kwi 2009, 22:28
justynaczarna84, takie raz na jakiś czas pobolewanie, to jeszcze nie nerwica, tylko reakcja na stres - ludziom bez nerwicy też się to zdarza.

o nerwicy świadczy cykliczność, występowanie objawów w różnych sytuacjach, a stres je tylko nasila.

a grypa żołądkowa to wirus, i nie bierze się na to antybiotyków :P
alu

przez alu 09 kwi 2009, 23:31
WOLFgang, ooo jak ja to dobrze znam ;]
leżę własnie z brzuchem jak balonik, mimo tego że na kolację zjadłam bułkę z szynką drobiową + 2 zbożowe herbatniki ...
alu

przez justynaczarna84 10 kwi 2009, 17:54
alu chyba jeszcze wiem co mi było i jakie leki brałam 2tygodnie leczyłam się herbatkami ziołowymi i różnymi innymi sposobami i nic .straciłam smak,mialam nudnosci.wylądowałam u lekarza- grypa żołądkowa, leki do zażycia i dieta.wirusy leczy się antybiotykami może nie wszystkie ale niektóre na pewno.a co do nerwicy żołądka to ją mam ale w małym stopniu bo bardziej dokucza mi nerwica serca i inne objawy.

[*EDIT*]

a i jeszcze jedno pytanie ma ktoś z was coś takiego a mianowicie jak np obudzę się nieraz o godz 6 rano i po chwili czuję takie ssanie na żoładku jakby z głodu towarzyszy temu taki ból jakby też z głodu i niedobrze mi do tego.trzyma mnie to tak z pół godz do godz.muszę o tym nie myśleć to szybciej przechodzi.

przez hapiness 10 kwi 2009, 18:04
moja nerwica objawia się szczegolnie wtedy gdy mam gdzies jechac albo isc w n ieznane miejsce a jak sobie pom ysle ze moze tam nie byc toalety to masakra
czuje ucisk w dole brzucha i wydaje mi sie ze chce do toalety a czasmi m usze:(jaki macie na to sposób

przez alu 10 kwi 2009, 23:11
hapiness, ja noszę przy sobie stoperan, chociaż jeszcze - tfu tfu - nigdy nie miałam potrzeby go użyć.
a moja nerwica napada na mnie kiedy chce, zwłaszcza, gdy mi na czymś zależy - wyjazd z chłopakiem, święta (chciałabym normalnie jeść, z apetytem..), wakacje, wyjścia itp.

dzisiaj też mnie strasznie trzyma. Teraz leżę sobie spokojnie i nagle uczucie, że muszę iść już, natychmiast. Mimo tego, że byłam przed chwilą i jakoś w ogóle potrzeby nie było.. ech.
takie napięcie w dole brzucha sięgające aż do lędźwi, ja tak to mam :(

ze sposobami raczej krucho u mnie, jak mnie dopadnie to mam ochotę schować się przed całym światem, wyć i nie wychodzić z łóżka. Jestem już tym po prostu zmęczona :(

ps. bierzesz jakieś leki? czy tylko objawowo się leczysz?
alu

przez scrat 12 kwi 2009, 13:00
Blonnik czyni cuda.
Przyjaciel forum

Sortuj wg