nerwica lękowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica lękowa

przez Montenegra 25 mar 2009, 23:54
Ja już mam dość ile można znosić złe samopoczucie i ciągły strach. Juz sama nie wiem co mi jest a lekarzy cieżko doprosić o jakiekolwiek skierowanie nie mowiąc o terminach badan ze trzeba długo cekać. Czasem nie wytrzymuje i ide prywatnie a pozniej brakuje mi kasy ...
Codziennie mam duszności, kłocie w klatce, ucisk w klatce, skórcze mięśni, nie mowiąc o moim krzywym kręgosłupiektóry mnie boli i ktory uciska mi na nerw i mnie noga przez to boli jak cholera. Byłam u ortopedy w poniedzialek to olał mnie jeszcze brzuszki idiota na skolioze zalecił!! Również w poniedzialek z bolu nogi i moich dusznosci trafilam na ostry dyżur dostałam zastrzyk ketonalu, tabletke uspakajającą i tyle. Jutro zadzownie do psycholog ktorą polecila mi znajoma bo chce sie wybrać moze to mi pomoże skoro tabletki juz nie dzialają a ja sie coraz gorzej czuje :( Bede szła pierwszy raz. Na ataki lękowe biore xanax niby troche pomaga no ale przeciez nie bede brała do końca zycia tym bardziej ze z czasem najmniejsza dawka juz nie działa. Moj organiz reaguje paniką na każde małe zakłócie na każdy mały bół i na każde małe pierdnięcie!! Inni mają marzenia o podrozach o samochodzie o nowej plaźmie a ja marze aby mnie ktoś przebadał, prześwietlił i zdiagnozował od stóp po sam czubek głowy.
Nie prowadze stresującego trybu zycia w sumie to mam zarąbiste życie a od roku takie cyrki sie dzieją. Błagam pomóżcie!! Macie jakieś rady na przetrwanie?? Czy ktoś ma podobny problem jak ja?? Boję się :(

Re: nerwica lękowa

przez LucidMan 26 mar 2009, 00:07
Macie jakieś rady na przetrwanie?? Czy ktoś ma podobny problem jak ja?? Boję się :(
Ja mam jedną w rękawie. Nazywa się psychoterapia. Nie ma nic wspólnego z prześwietlaniem od stóp do głów. Za to ma dużo wspólnego z prześwietleniem głowy własną świadomością !! Męczysz się już równo rok. Szkoda, że dopiero teraz wybierasz się do psychologa, ale jak to się mówi - Lepiej późno niż wcale !!

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Re: nerwica lękowa

przez balea 26 mar 2009, 15:42
[color=#BF0000]witam.jestem tutaj nowa.Moim najwiekszym problemem jest to ze oczywiscie tez mam leki ale to jakos mam w kontroli tylko ze najwiekszy problem stwarza mi to ze czuje sie caly czas zmeczona,moje oczy(widze wszystko jakos w innym swietle wszystko jest jakies takie nierealne) i moja kontrola nad oddechem.To co kiedys sprawialo mi wiele radosci teraz jest dla mnie nudne i szare chociaz bardzo pragne zeby wszystko bylo tak jak przedtem.BLAGAM jesli ktos ma albo mial podobne objawy i sobie z nimi poradzial calkowice albo w jakim stopniu prosze o pomoc.+++KIEDYS MUSI ZASWIECIC SLONCE++++.[/color]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg