Co myślicie o tym użądzeniu może zadziała

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Co myślicie o tym użądzeniu może zadziała

przez Jablonix 25 mar 2009, 22:03
witam natknałem sie przypadkiem na allegro na takie użądzenie czekam na komentarze
http://www.allegro.pl/item580633334_alf ... resje.html
Jablonix

Re: Co myślicie o tym użądzeniu może zadziała

przez maximusik 25 mar 2009, 22:14
Myślę,że warto spróbować.Cena nie jest zawrotna.Opis zachęcający.
kiedy wszystko zaczyna sie walić najlepszą rzeczą jest przeczekać

przez Roman Tyczny 26 mar 2009, 02:13
Posiadam podobne użądzenie tylko że BT-7, ale to też maszyna CES.W tym wszystkim chodzi o to że podłanczasz dwa klipsy, które emitują prąd.Wszystko jest zasilane baterią 9V.Może powiem o własnych doświadczeniach z tymi urządzeniami.Zaczne od skutków ubocznych, u mnie był jeden i był nim ból głowy.Z pozytywnych rzeczy to co mi się podoba to wyraźne sny, które pamiętam ze szczegółami.I ostatecznie to o co wszystkim chodzi, doznaje czegoś w rodzaju euforii, dziwnych uniesień, zwłaszcza gdy słucham muzyki.Wyleczyć mnie to co prawda nie wyleczyło, ale jest to doskonała maszynka, której używam do dnia dzisiejszego(nawet dzis robiłem godzinną sesje) jako dodatek do leczenia.Pozdrawiam!
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucidMan 26 mar 2009, 02:20
Roman Tyczny napisał(a):Z pozytywnych rzeczy to co mi się podoba to wyraźne sny
Mówisz?? :mrgreen:
Trochę droga taka przyjemność. Spróbuję coś sam zlutować ...

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Roman Tyczny 26 mar 2009, 02:31
Dodam jeszcze coś, taką maszynke powinno się przez pierwszy miesiąc stosować codziennie(okolo 40 min dziennie).Później już mniej i wedle potrzeby.
Lucid, tylko że ja kiedyś czytałem że te sny to niby skutek uboczny i że po miesiącu wszystko wraca do normy.Ja mam tą maszynke już z pół roku i za każdym razem gdy jej używam to lepiej zapamiętuje sny.Normalnie zapamiętuje jeden do dwuch snów dziennie, a po tej maszynce nawet do 5ciu.Jeśli wiesz jak taką maszynke skonstrułować to lepiej samemu ze względu na koszty.A słyszałeś o czymś takim jak"Calea Zacatechichi"?To jest zioło, które wywołuje świadome sny, planuje niebawem przetestować :mrgreen: Oczywiście zdam recenzje.Pozdrawiam!
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

przez LucidMan 26 mar 2009, 02:38
Roman Tyczny napisał(a):Calea Zacatechichi
Wiesz jaki to syf... Smakuje jak wszystko co gorzkie na tym świecie. Trudno powiedzieć czy działa, bo nie dałem rady zjeść tyle ile trzeba :roll: Przymierzam się do próby korzenia afrykańskiego. Może lepiej będzie smakować :D

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez spinoza1988 26 mar 2009, 02:48
zwyczajna prądnica za prawie dwie stówy - przesada.
tow sumie żadne urządzenie lecznicze, ale wpływ róznych rodzajów prądu elektrycznego na żywe organizmy (korzystny) jest niebagatelny.

Sortuj wg