silne bóle żołądka po strzelaniu.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: silne bóle żołądka po strzelaniu.

przez KasiaMi11 17 mar 2009, 19:27
No właśnie LucidMan podtrzymuję pytanie Nieboszczyka co masz na myśli pisząc jak się nie wystrzelam? :D :D

Jakie serce taki lęk...

przez LucidMan 17 mar 2009, 21:18
KasiaMi11, oj żartowałem. Chodziło mi o gazy... :D

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez KasiaMi11 18 mar 2009, 08:23
LucidManku,patrz a ja myslalam zupelnie o czym innym,fe ale jestem niegrzeczna... :P

Jakie serce taki lęk...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 18 mar 2009, 14:27
LucidMan napisał(a):nieboszczyk, gdzie dokładnie znajduje się centrum bólu? Nad, na linii, czy pod pępkiem? W okolicach mostka? Bliżej przedniej strony ciała, czy może w plecach? Jest to ból promieniujący, kłujący, palący, szczypiący, piekący czy jakiś inny? Ból stały czy pulsujący? Czy taki ból zdarza się tylko po strzelaniu?
Nie jestem lekarzem, ale jeśli dokładniej opiszesz ten ból, może da się z tego wyciągnąć jakieś informacje odnośnie płaszczyzny psychicznej.

Pozdrawiam 8)

ten ból jest zlikalizowany nad pępkiem,w okolicy splotu słonecznego,z przedniej stroni ciała.jest to ból kłujący.to tak jakby nałykać się tłuczonego szkła lub połknąć drut ostrzowy.taki zdarza się zwykle po strzelaniu.kiedy się boję mam podobne bóle ale w mniejszym nasileniu i nie zawsze występują.mi to wygląda na wrzody.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez ALEKS*OLO 18 mar 2009, 14:39
nieboszczyk, wiec musisz iść do gastrologa (tak sie chyba nazywa lekarz od żoładka itp), jeśli wrzody to napewno Ci pomoże:)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez nieboszczyk 18 mar 2009, 15:59
i pewnie czekają mnie wątpliwie przyjemne badania inwazyjne typu:biopsja,endoskopia,wycinanie nadżerek?niewiem czy jedzenie kamery jest przyjemne.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez LucidMan 18 mar 2009, 16:26
nieboszczyk, czy jedzenie kamery jest przyjemnie czy nie, ale tak czy inaczej musisz coś z tym robić. Napisałeś:
kiedy się boję mam podobne bóle ale w mniejszym nasileniu i nie zawsze występują.
Jeśli to miały by być jakieś zmiany fizyczne typu wrzody, ból pojawiał by się w przeróżnych sytuacjach, a nie tylko lękowych. Więc może to być ból jako objaw psychosomatyczny związany z lękiem. W takim wypadku sugeruję psychoterapię, dzięki której będziesz mógł się dokopać do istoty prawdziwego problemu, a wtedy objaw stanie się zbędny.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez nieboszczyk 18 mar 2009, 16:43
LucidMan napisał(a):

Jeśli to miały by być jakieś zmiany fizyczne typu wrzody, ból pojawiał by się w przeróżnych sytuacjach, a nie tylko lękowych.

być może.mnie boli w dwóch sytuacjach.tylko niemam bladego pojęcia co ma wspólnego oddanie kilku strzałów karabinowych ze skrajnie silnym bólem żołądka występującym prawie za każdym razem.kiedy się boje to nie zawsze mnie boli.a jak boli to nie aż tak że niemożna chodzić i nie traci sie przytomnośći z bólu.a jeśli wystarczy tylko psychterapia to będzie cudownie i te bóle powinny szybko zniknąć.

przez isj 18 mar 2009, 17:09
Nasza burza mózgów jest w tym przypadku najzupełniej zbędna. Bóle Nieboszczyka są ściśle związane z pewną sytuacją i wykonywaną w tym czasie czynnością. Nie wiem, co do tego miałaby mieć prostata...

Cóż, gastrolog. Można iść, czemu nie... Ale nic nie znajdzie, z opisu Nieboszczyka nie wynika, żeby jego ból miał charakter otrzewnowy, który może mieć naprawdę nieprzyjemne konsekwencje. Gdyby tak było faktycznie, po którejś z sesji strzelania ból utrzymałby się tak długo, że mogłoby dojść do krwotoku wewnętrznego itp. Tymczasem ból przemija i nawraca.

Nieboszczyku, cóż mam Ci do powiedzenia... Twoje dolegliwości mają najprawdopodobniej charakter psychogenny. Być może w momencie, w którym oddajesz strzały, spada z Ciebie jakieś napięcie i następuje pobudzenie układu wegetatywnego. Co najwyżej naciągnąłeś jakiś mięsień, wtedy zgłoś się do masażysty.

Ale najważniejszy jest w tym wypadku psychiatra.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez nieboszczyk 18 mar 2009, 21:46
isj napisał(a): Gdyby tak było faktycznie, po którejś z sesji strzelania ból utrzymałby się tak długo, że mogłoby dojść do krwotoku wewnętrznego itp. Tymczasem ból przemija i nawraca.

Nieboszczyku, cóż mam Ci do powiedzenia... Twoje dolegliwości mają najprawdopodobniej charakter psychogenny. Być może w momencie, w którym oddajesz strzały, spada z Ciebie jakieś napięcie i następuje pobudzenie układu wegetatywnego. Co najwyżej naciągnąłeś jakiś mięsień, wtedy zgłoś się do masażysty.

Ale najważniejszy jest w tym wypadku psychiatra.

owszem ból przemija i nawraca ale utrzymuje sie wiele godzin i to w nasileniu że film sie urywa.ból ma charakter ciągły.mięśnia żadnego raczej niemogłem sobie naderwać ponieważ boli żołądek a uderzenia kolby karabinu podczas odrzutu działają tylko na ramię więc masażysta raczej niewiele tu zdziała.a gdyby dotknoł mi wtedy brzucha to bym oszalał z bólu i zaczoł gryzć.więc może byc to tak jak mówisz ijs nagły spadek napięcia nerwowego za każdym wystrzelonym pociskiem i gwałtowne pobudzenie układu wegetatywnego.tylko że niewiem czy to stanowi poważne zagrożenie dla mojego zdrowia?

przez spinoza1988 18 mar 2009, 23:16
poczytajcie sobie o zapaleniu gruczou krokowego to będziecie wiedzieć.

przez nieboszczyk 19 mar 2009, 16:36
facet.ty chyba niewiesz gdzie masz gruczoł krokowy?bo napewno niejest umiejscowiony nad pępkiem.

[*EDIT*]

gdyby to było zapalenie gruczołu krokowego to bolało by w kroku a nie w nadbrzuszu.dziwne że facet niewie gdzie ma prostate?

Sortuj wg