Nerwica a prawo jazdy (kontynuacja)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a prawo jazdy (kontynuacja)

przez 3pawel1 13 wrz 2010, 09:25
Misiek_NL
Trzymamy kciuki!Zdajesz pierwszy raz?Jesteś na lekach?
Daj znać jak poszło.

przez kasia081 21 wrz 2010, 12:08
3pawel1 napisał(a):Misiek_NL
Trzymamy kciuki!Zdajesz pierwszy raz?Jesteś na lekach?
Daj znać jak poszło.

Misiek odezwij się!!

przez wovacuum 21 wrz 2010, 12:48
Ide na prawo jazdy w przyszlym roku-jak tylko podszkolè jèzyk :D To juz postanowione :yeah:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 21 wrz 2010, 14:06
Biore leki... ale poszedłem teoria zdana 1 błąd na 2 dopusczalne, a praktyka niestety oblana... Ale mam następny termin na praktyczny 12 października... Myślę że będzie zdany już tym razem ;)
Misiek_NL

przez kasia081 23 wrz 2010, 11:23
Misiek_NL napisał(a):Biore leki... ale poszedłem teoria zdana 1 błąd na 2 dopusczalne, a praktyka niestety oblana... Ale mam następny termin na praktyczny 12 października... Myślę że będzie zdany już tym razem
Biore leki... ale poszedłem teoria zdana 1 błąd na 2 dopusczalne, a praktyka niestety oblana... Ale mam następny termin na praktyczny 12 października... Myślę że będzie zdany już tym razem ;)

Misiek nie załamuj się .który to raz oblałeś?
Zażywasz leki i jak ci się na nich jeździ?

przez martinita 23 wrz 2010, 21:24
ja mam termin na poniedziałek. po raz siódmy. mimo tego,że wiem,że jestem przygotowana tak panicznie się boję kolejnej porażki.
never a failure, always a lesson.

przez 3pawel1 24 wrz 2010, 15:20
martinita napisał(a):ja mam termin na poniedziałek. po raz siódmy. mimo tego,że wiem,że jestem przygotowana tak panicznie się boję kolejnej porażki.

no to trzymamy kciuki! najlepiej odpuść sobie nerwy i powiedz,że najwyżej nie zdasz.Jak jest już wszystko jedno to przeważnie udaje się bo nie ma takich nerwów.

przez martinita 26 wrz 2010, 19:24
gdyby nie presja otoczenia,to może byłoby łatwiej.. mój ojciec nie potrafi zrozumieć, że nie jestem idealna..
never a failure, always a lesson.

przez 3pawel1 28 wrz 2010, 11:16
Przepraszam olej ojca i nie przejmuj się.Robisz to prawko dla siebie?jezeli tak to j.w.

przez Misiek_NL 28 wrz 2010, 11:21
Normalnie mi się jeździ... powiem nawet że jazda mnie odpręża :) 12 października następny egzamin praktyczny tj. 5 już :)
Misiek_NL

przez kasia081 30 wrz 2010, 07:26
Misiek_NL napisał(a):Normalnie mi się jeździ... powiem nawet że jazda mnie odpręża :) 12 października następny egzamin praktyczny tj. 5 już :)

Czyli leki Ci nie przeszkadzają? trzymam kciuki za Ciebie 12 pażdziernika.Trzymaj się i nie przejmuj>

przez SamO 01 paź 2010, 01:24
Dla mnie najgorsi na praktycznym byli chyba cyklisci. Czesto trzeba sie za nimi toczyc 20km/h zanim bedzie mozna ich prawidlowo wyprzedzic (tak jakby sie wyprzedzalo samochod).

Jezeli chodzi o egzaminatorow to jest taka zasada (ich zasada) ze jak beda Cie chcieli uwalic to Cie uwala. Wiec wiele zalezy od "dyspozycji dnia" zarowno Twojej, jak i os. egzaminujacej.

Dacie rade.

przez luciana 03 paź 2010, 18:37
Czy kogoś kiedyś złapała policja i robiła wymaz z ust? bo z tego co wiem ten test to wykrywa tylko TSH czyli marihuanę a nasze leki nie można wykryć przecież w taki sposób prawda? no chyba, że z krwi.
A jak byk na opakowaniu na ulotce pisze, że może upośledzać koncentracje dlatego trzeba być ostrożnym nigdzie nie pisze, stanowczo nie wolno prowadzić samochodów!!! i innych pojazdów Prawo tzreba interpetowac na własną korzyść a co hehe (a jak mnie złapią to im tak powiem, ze nie wiedziałam, a prawda taka, ze jedyne co to mogą policjanci w moim przypadku to tylko podać alkomat na którym i tak nic nie wyjdzie) więc się nie spinam. :P

przez Misiek_NL 03 paź 2010, 18:40
Panna_Modliszka, chodziło chyba o THC ;)
Misiek_NL

Sortuj wg