Nerwica a prawo jazdy (kontynuacja)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a prawo jazdy (kontynuacja)

przez akromski 30 sie 2009, 01:26
Dzięki wam za pocieszenie. Najbardziej wkurza mnie, że jak gdziekolwiek ktoś napisze w internecie o tym, że nie może zdać - zawsze znajdzie się banda pok*wów, która stwierdza, że "najwyraźniej po prostu nie nadaje się na kierowcę". Nie wiem - to chyba u nich jakiś mechanizm obronny, na zasadzie: "skoro zdałem to udowodnię innym, że jestem lepszy dosrywając im na forum". Ech.. :/ Następny egzamin mam o 20, czyli już w nocy w zasadzie. Nie wiem czemu, ale jakoś mnie to uspokaja :)

przez terka 01 paź 2009, 13:48
akromski!
i co zdawałes ten egzamin o 20 czy jeszcze nie bo nie napisałeś kiedy to ma być.

przez kasia081 06 paź 2009, 14:42
akromski!
i co zdawałes ten egzamin o 20 czy jeszcze nie bo nie napisałeś kiedy to miało być

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 3pawel1 21 paź 2009, 10:32
Akromski i co z tym egzaminem?
Chłopie napisz!!

przez kasia081 03 lis 2009, 15:16
coś Akromski nie odzywa się .Czy ktoś wie co u niego?

przez capria 08 lis 2009, 23:30
witam! dawno tu nie zaglądałam. Chciałam tak tylko napisać ku pokrzepieniu innych, że z nerwicą da radę zdać egzamin - nawet za pierwszym razem. Serce waliło mi jak młotem ale mówiłam sobie, że pan egzaminator sprawdzi tylko czy dam radę jeździć sama. Egzamin wspominam bardzo miło. Po raz kolejny udowodniłam sobie, że ważne jest to jak zaprogramuję sobie głowę :-) Trzymam kciuki za innych
Czasem upadnę ale zawsze się podniosę

przez kasia081 10 lis 2009, 09:14
Capria gratulacje.Napisz jeszcze jak długo masz nerwice i czy leczysz ją lekami i jakimi.Czy chodząc na kurs zazywałas leki i czy teraz zazywasz?

przez 3pawel1 16 lis 2009, 15:35
dołączam się do gratulacji oraz do pytan Kasi081

przez terka 05 sty 2010, 11:33
Capria gratulacje.Napisz jeszcze jak długo masz nerwice i czy leczysz ją lekami i jakimi.Czy chodząc na kurs zazywałas leki i czy teraz zazywasz

przez jay007 05 sty 2010, 15:52
Witam od 2 lat choruje na nerwice lekowa i chciałbym zapisać sie na prawko czy osoba z taka dolegliwościa jest ciezej zdać egzamin itp czy przed egzaminem wziaśc jakies tabletki na leki i uspokojenie czy to pomoze

przez scrat 05 sty 2010, 16:54
Zależy w jakich sytuacjach odzywają ci się lęki. Mi właśnie na egzaminach. Czy trudniej... No trudniej. Leki to kontrowersyjna sprawa, ja brałem benzodiazepiny (alprazolam - 0,5 albo 1mg, różnie) i było trudniej, bo koncentracja wtedy siada, a na drodze trzeba ciągle zwracać uwagę na inne rzeczy - po benzo to trudne. Więc mimo że mi pomogły to nie mogę polecić, to ryzykowne. Ale zdałem (kat. A za pierwszym razem, B za ósmym) i nie żałuję, polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości. Naprawdę warto się przemęczyć.

Tym bardziej że moje katastroficzne wyobrażenia z tym jakie to musi być trudne i stresujące... Okazały się tylko wyobrażeniami. Jedyne co mnie stresowało to moja własna psychika, nic więcej.
Przyjaciel forum

przez 3pawel1 06 sty 2010, 16:16
jay007 Moja znajoma z pracy 6 lat temu zdawała na prawko z nerwicą lękową. zażywała leki chyba jakieś nieduże dawki.Zdała za trzecim podejściem.Jeżdzi cały czas - jest na lekach niewielkich dawkach.
Zażyć przed egzaminem możesz ale leki już wypróbowane takie które pomogą a nie pogorszą koncentracji.

przez terka 06 sty 2010, 16:21
dzisiaj wyczytałam"Przepisy przewidują także cofnięcie uprawnień w przypadku przeciwwskazań zdrowotnych, takich jak alkoholizm czy choroby psychiczne" Jak to ma się do nerwicy lękowej,depresji przeciez to też są w jakims sensie choroby psychiki.Czy ktos miał przez swoją chorobę nerwicę lękową ,depresje jakieś kłopoty z prawkiem?

przez kasia081 13 sty 2010, 13:25
terka napisał(a):Capria gratulacje.Napisz jeszcze jak długo masz nerwice i czy leczysz ją lekami i jakimi.Czy chodząc na kurs zazywałas leki i czy teraz zazywasz
capria napisał(a):witam! dawno tu nie zaglądałam. Chciałam tak tylko napisać ku pokrzepieniu innych, że z nerwicą da radę zdać egzamin - nawet za pierwszym razem. Serce waliło mi jak młotem ale mówiłam sobie, że pan egzaminator sprawdzi tylko czy dam radę jeździć sama. Egzamin wspominam bardzo miło. Po raz kolejny udowodniłam sobie, że ważne jest to jak zaprogramuję sobie głowę :-) Trzymam kciuki za innych

Sortuj wg