Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mireille 09 wrz 2012, 14:17
Miałam okropną noc, o 3 dopadł mnie atak, trzymał do 6. Teraz znowu panikuję :cry: Nie wytrzymuję lęku, chyba zaraz zacznę krzyczeć :why:
F21

przez ann_bijoch 09 wrz 2012, 19:38
Lajka - żadne, ponieważ po parogenie tak źle się czułam, że bałam się brać innych, jakichkolwiek... Od tamtej pory żadnych nie brałam, ale prędzej czy później będę musiala :(

przez Keji 10 wrz 2012, 08:19
Całe to osłabienie przez tyle miesięcy, ciągłe mdłości, skurcze, bóle...by się dowiedzieć, że...wyniki badań w miarę w normie, żadnego zapalenia nie ma, CRP = 0,5. A ja dalej czuję się źle. Wstyd mi teraz iść do lekarki, bo stwierdzi "No jak wyniki dobre, to co mam teraz pani zrobić?". Najpierw myślałam, że to zapalenie jelit, potem lekarka założyła sobie, że przydatków. A tu nic. A ja czuję, że znowu muszę się zaćpać avio, bo jest mi niedobrze. Psia mać. Zespół nadwrażliwych jelit etc? Ostatecznie ew lamblie. Nic tylko się powiesić...
Keji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lajka04 10 wrz 2012, 09:30
ann_bijoch, ja już kiedyś brałam Parogen i pomógł mi, choć wiadomo na początku ciężko... Ale chyba lepiej przetrzymać trochę, a potem wolność od lęków i mdłości. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie :105:

Keji, ooojjj dobrze pamiętam te czas kiedy łaziłam po lekarzach tylko po to żeby dowiedzieć się, że jestem zdrowa jak ryba. No i szlak Cię trafia, gdy to słyszysz. Lambioza, Helikobakter, refluks, wrzody żołądka... o zapaleniu jelit nie słyszałam, ale to może lepiej... Keji widocznie jesteś zdrowa i to wszystko z nerwów. Wiem, że to wkurzające i pewnie wolałabyś być na coś chora :roll:
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

przez ann_bijoch 10 wrz 2012, 14:28
Dzisiaj byłam po odbiór wyników badań, wyniki w normie, zamiast wrzodów lekarz sugerował podrażnioną śluzówkę i kazał się nie martwić.... ;)

przez Lajka04 10 wrz 2012, 16:36
ann_bijoch, no to super! Ja też kiedyś miałam nadżartą śluzówkę żołądka, no i szybko się goiło. Dlatego nie martw się :))

przez Keji 10 wrz 2012, 16:43
Keji, ooojjj dobrze pamiętam te czas kiedy łaziłam po lekarzach tylko po to żeby dowiedzieć się, że jestem zdrowa jak ryba. No i szlak Cię trafia, gdy to słyszysz. Lambioza, Helikobakter, refluks, wrzody żołądka... o zapaleniu jelit nie słyszałam, ale to może lepiej... Keji widocznie jesteś zdrowa i to wszystko z nerwów. Wiem, że to wkurzające i pewnie wolałabyś być na coś chora :roll:

No kurde. Jeszcze bym chciała tę lambliozę wykluczyć. Tylko wciąż mi tu coś nie gra, dlatego jeszcze pójdę do ginekolożki i zobaczę co powie na te wyniki, które fakt faktem wynosiły górną granicę. Bo nerwy nerwami, ale osłabienie, żebym się słaniała na nogach robiąc 40 km mniej na rowerze niż wcześniej, nierówne okresy i bóle po żarciu takie, że płaczę z bólu? Coś mi tu nie halo, tylko nie wiem, co. Po prostu nie chce mi się wierzyć, żeby nagle moja psychika się tak gwałtownie zmieniła. Się zobaczy...

-- 10 wrz 2012, 17:31 --

Tak. Wykombinuję skierowanie na lamblie i jak nic nie wyjdzie, to to olewam, bo mam dosyć, będę robiła swoje. Troszkę by pasowały do tego, że mam niziutki poziom żelaza i niski b12 (moja psychika kombinuje, huehue).
Keji

przez ann_bijoch 10 wrz 2012, 20:37
A nie masz czasem anemii? Może coś z tym związanego właśnie?

przez Lajka04 10 wrz 2012, 21:39
Keji, a żeby stwierdzić lambiozę to z tego co pamiętam, trzeba zrobił badanie kału? Ja ostatnio miała badanie na boreliozę, ale lipa - nic nie wyszło :mrgreen:

przez ann_bijoch 11 wrz 2012, 00:03
Czuję się przy Was niedobadana ;p

ale też tak zawsze analizuję ;p ostatnio czytałam o anemii górników, która to jest wywoływana przez pasożyta, który żyje pod ziemią a potem zagnieżdża się w ludzkim organizmie i zgadnijcie kto go miał? ;p

przez Lajka04 11 wrz 2012, 09:15
:yeah: Ja zgaduję! ann_bijoch :?: :!: ;P

przez ann_bijoch 11 wrz 2012, 10:23
No, a jak ;) ;d

przez andaluzja123 11 wrz 2012, 17:44
Dziewczyny na podrażnioną śluzuwkę polecam siemie lniane mielone!!! oraz jakies inhibitory pompy protonowej tzn leki ktore powstrzymują działąnie kwasu żołądkowego. Polecam ponieważ sama mam przewlekły stan zapalny błony śluzowej żołądka...

przez Keji 11 wrz 2012, 18:12
siemię jest okej, bo piję codziennie.

Keji, a żeby stwierdzić lambiozę to z tego co pamiętam, trzeba zrobił badanie kału?

Się zrobi.

Anemii nie mam ;)
Keji

Sortuj wg