Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez biankaaa 05 paź 2016, 16:22
W ośrodku gdzie chodzę na rehabilitację 3 dni temu mąż i córeczka fizjoterapeutki mieli jelitówkę . Dzisiaj ta pani nie pojawiła się w pracy(wnioskuję że i ją dopadło) a ćwiczyła mnie przed wczoraj i się obawiam czy się nie zaraziłam :(

przez Lolina 05 paź 2016, 22:03
biankaaa napisał(a):W ośrodku gdzie chodzę na rehabilitację 3 dni temu mąż i córeczka fizjoterapeutki mieli jelitówkę . Dzisiaj ta pani nie pojawiła się w pracy(wnioskuję że i ją dopadło) a ćwiczyła mnie przed wczoraj i się obawiam czy się nie zaraziłam :(

Daj znać, jak z Twoim zdrowiem.
"Ponieważ pragnąłem kochać i być kochanym,
sądziłem, że kocham.
Inaczej mówiąc, udawałem."

przez aleksandraaa 06 paź 2016, 10:40
U mnie w domu mama leży , ma sraczke i rzygaczke. Ja pracuje w domu. Boję się cholernie :/ zaczęło się.. jesień i te wirusy okropne

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez biankaaa 06 paź 2016, 14:48
Jest w porządku, nic mi się nie dzieje , ale strach ciągle się pałęta po głowie ;/ Przed 20 minutami zjadłam na obiad kotleta z piersi kurczaka z ziemniakami i ogórkiem.Do tego kawałek ciasta i teraz mam trochę obawę że dostane niestrawności... mam nadzieję że nie ;(( Te lęki są takie uprzykrzające i głupie. aleksandraaa współczuję kochana :( jak Ty się trzymasz?

przez aleksandraaa 07 paź 2016, 08:48
biankaaa cieszę się ze jest wszystko w porządku :) U mnie też Ok , mama już też czuje się dobrze

przez aleksandraaa 08 paź 2016, 20:26
jakąs godzine temu wrociłam do domu z uczelni i co sie okazało? moja siostra zaraziła się wirusem od mojej mamy... schiza, zamknęłam się w pokoju a wczesniej zjadlam obiad robiony przez moją mame i wzięłam tran z rutinoscorbin. Ja już jestem pewna że jestem zarażona. Wyobrażam sobie moje mdłości w nocy albo jutro rano :( jezu tyle lat i nic, żadnej grypy żołądkowej u mnie w domu, a teraz kiedy akurat najbardziej się tego boje to zaatakowala u mie w domu. Czemu akurat ja :(

przez biankaaa 09 paź 2016, 12:54
Współczuję , wiem co czujesz... :(

przez Lolina 09 paź 2016, 19:56
aleksandraaa napisał(a):jakąs godzine temu wrociłam do domu z uczelni i co sie okazało? moja siostra zaraziła się wirusem od mojej mamy... schiza, zamknęłam się w pokoju a wczesniej zjadlam obiad robiony przez moją mame i wzięłam tran z rutinoscorbin. Ja już jestem pewna że jestem zarażona. Wyobrażam sobie moje mdłości w nocy albo jutro rano :( jezu tyle lat i nic, żadnej grypy żołądkowej u mnie w domu, a teraz kiedy akurat najbardziej się tego boje to zaatakowala u mie w domu. Czemu akurat ja :(

Jak się czujesz dziś?
sądziłem, że kocham.

przez aleksandraaa 10 paź 2016, 11:07
Jest git tylko glowa mnie boli i brzuch Ale chyba dlatego ze jestem przed okresem. Dobrze ze tutaj ktoś rozumie mój strach bo w domu to nie za bardzo. Dziękuję wam :)

przez biankaaa 10 paź 2016, 14:47
aleksandraaa napisał(a):Jest git tylko glowa mnie boli i brzuch Ale chyba dlatego ze jestem przed okresem. Dobrze ze tutaj ktoś rozumie mój strach bo w domu to nie za bardzo. Dziękuję wam :)

Od tego tu jesteśmy aby się rozumieć i wspierać :)

przez lula30 14 paź 2016, 21:43
Ło kurde, dziewczyny, współczuję :(
ale! czy to ma być wsparcie? "u mnie w regionie panuje grypa żołądkowa", "u mnie w domu już wszyscy chorzy", "co chwilę słyszę, że ktoś rzyga" - no masakra!
dla kogoś w gorszej formie to atak paniki gwarantowany...
u mnie też ostatnio gorzej, wkurza mnie ten sezon i ta pogoda i jakoś czuję po kościach, że tym razem nie będę miała tyle szczęścia i mnie to nie ominie :(
ale trudno, może po prostu czas się z tym zmierzyć :pirate:

Psychotropka, a jak z Tobą?

przez lula30 26 paź 2016, 15:40
haloooo, żyjecie?

przez Lolina 08 lis 2016, 22:16
Hej. Ja żyję. Jeszcze.
Mam ostatnio w życiu bardzo ciężki okres. Jakoś póki co daje sobie radę. Lęki czasem mnie nawiedzają, np akurat teraz czuję wewnętrzny lęk i stres, że coś może w moim żołądku się dziać. Ale chyba będzie w porządku.

Co u Was? Dalej slyszycie o panującej grypie?
sądziłem, że kocham.

przez aleksandraaa 11 lis 2016, 22:46
Ja na razie nic nie słyszę na ten temat, to Chyba jakiś cud. Byłam teraz w Hiszpanii na kilka dni i super się czułam :) jeszcze tam taka wiosenna pora, cudo

Sortuj wg