Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez alu 08 lut 2016, 22:03
Psychotropka`89, no wiem :roll: Kurde, ja brałam przez kilka lat ale wtedy miałam emeto w remisji.. źle się czułam po kilku preparatach to je odstawiłam aż znalazłam taki po którym było OK natomiast wiem, że to żadne pocieszenie. Ej, ja wczoraj bałam się wziąć Aviomarin, bo on ma wymioty w ubokach :shock:
alu

przez Psychotropka`89 08 lut 2016, 22:06
alu, ja boję się wziąć wit d3, bo mi babka w aptece powiedziała, że mogę mieć zaburzenia ze strony układu pokarmowego... Znów wpadam w panikę... Te okresy mnie wykończą. :why:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 08 lut 2016, 22:07
Psychotropka`89, bierz Hydro, idź pod prysznic się wypłakać. Hydro + solidny płacz = twardy sen. Serio mowię!!
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 08 lut 2016, 22:09
alu, wiem ale jutro też jest dzień i znów ból i znów mdłości i znów czekanie na ten yebany okres.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 08 lut 2016, 22:11
Psychotropka`89, cóż mogę powiedzieć - przetrwasz. Ja to wiem i Ty też. Choćby nie wiem jak ch*jowo było, to to wszystko minie. Zażyj, a jutrem będziesz się martwić jutro.
alu

przez Lolina 10 lut 2016, 00:44
Psychotropka`89 napisał(a):alu, ja głównie mam mdłości z bólu. Cały dół brzucha, krzyż, wewnętrzną stronę ud chce mi dosłownie rozerwać. Szczerze? Mam już nawet wyj.ebane na hormony ale wiesz co jest w ubokach na 1. miejscu? No zgadnij... :roll:

Brałam przez kilka miesięcy w zeszłym roku. Mdłości jako efekt uboczny jest często podawany, to prawda. Lecz jest to skutek głównie źle dobranych i niedopasowanych tabletek. Odczuwalam mdłości, ale nie były bardzo dokuczliwe. Przypuszczam, że to wina konkretnych tabsow. Mdłości na pewno nie są tak silne, jak te przy okresie. Nie zastanawiaj się, tylko idź do lekarza i zacznij je brać. Możesz zmienić w każdej chwili na inne, jeśli będziesz czuła się źle.
"Ponieważ pragnąłem kochać i być kochanym,
sądziłem, że kocham.
Inaczej mówiąc, udawałem."

przez alu 11 lut 2016, 13:58
Psychotropka`89, żyjesz? U mnie wyjątkowo parszywy okres sie napatoczył, ale mam nadzieję, że już z górki :roll:
alu

przez Psychotropka`89 11 lut 2016, 18:40
Żyję ale... Szkoda słów... Siłą woli chyba zatrzymuję ten parszywy okres na weekend. Nerwy wiszą na włosku. Mam ochotę zabijać masowo wszystkich wokół. :evil: Wczoraj mimo prochów nasennych nie mogłam zasnąć. Tak mnie telepało z nerwów, że szok <nie lęki, nie emeto, po prostu gigantyczne rozdrażnienie>, po północy nie wytrzymałam i łyknęłam hydroxyzynę i jakoś po 1 udało mi się zasnąć. Dzisiaj z moim nastrojem nie lepiej. MaSaKra!!! :evil:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 14 lut 2016, 21:05
Psychotropka`89, wow, ale kombo... spokojnie, nerwy na pewno nie pomagają, a jak wiesz my potrafimy naprawdę wykończyć ludzi, którzy dzielą z nami emeto, im też nie jest lekko :( Daj znać jak test ciążowy no i raczej poczekaj z nim do rana. Pewnie okres spóźnia Ci się z nerwów.
alu

przez alu 14 lut 2016, 21:12
Psychotropka`89, ale co się właściwie stało? Zrobił coś konkretnego? :( Czy tak po prostu ogólnie?
alu

przez alu 14 lut 2016, 21:29
Psychotropka`89, a Ty masz jakieś pasje? Nie chcę bronić Twojego męża, ale każdy potrzebuje w życiu swojej przestrzeni, nie można przez 24h spijać sobie z dziubków
alu

przez alu 14 lut 2016, 21:35
Psychotropka`89, ej, nie atakuj mnie bo dopytuję ponieważ - tak jak mówisz - nie wiem jak jest. Kurcze, ale chyba nie był taki beznadziejny od zawsze, bo raczej nie wyszłabyś za niego, nie? To co się stało, odmieniło mu się? Położył lagę na wszystkim?
alu

przez alu 14 lut 2016, 22:42
Psychotropka`89, bardzo przykro to słyszeć :( Mówiłaś mu o swoich potrzebach? Jak on się na to zapatruje? I jeśli zawsze tak było to skąd decyzja o małżeństwie?! Masz rację, mój mąż daje mi poczucie bezpieczeństwa (ogromne!) i mnóstwo miłości, której czasem nie widzę bo jestem tak zapatrzona w swoje mdłości, ale coraz częściej docierają do mnie fakty.
alu

przez alu 14 lut 2016, 23:08
Psychotropka`89, a i owszem jestem farciarą. Przykro mi, że u Ciebie taka bryndza, nie spodziewałam się :( Mam nadzieję, że sytuacja szybko się unormuje no i super, że test negatywny!
alu

Sortuj wg