Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez alu 16 cze 2015, 16:19
Zobaczę co jutro powie lekarka.
alu

przez Psychotropka`89 16 cze 2015, 16:23
alu, Ty wiesz, że ja Ci od serca radzę... Ale w porządku, zrobisz jak uważasz. :*
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 16 cze 2015, 16:28
Psychotropka`89, wiem :* W mircie nie przekonuje mnie to, że we wskazaniach nie ma ani nerwic, ani lęków, tylko ta depresja.. tak mi się marzy jakiś lek wycelowany w to, co mi dolega :( A jeszcze mocniej mi się marzy, żeby ktoś mi przycisnął magiczny guziczek w głowie i wyłączył tę fobię :(
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 16 cze 2015, 16:31
alu, też bym tak chciała. Ale nie ma takich cudów, niestety. Guzik prawda. Mi na nerwicę super pomogła. Na lęki, mdłości, ataki, apetyt. Nie zawsze trzeba się tak sugerować tym co w ulotce.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 16 cze 2015, 16:55
Kurcze, ale jestem zła na siebie, że tak szybko się zniechęciłam :(
Od wczoraj mam mega wkręt bo przecież w sobotę miałam kontakt z osobą zaraz po grypie żołądkowej :cry:
alu

przez Psychotropka`89 16 cze 2015, 18:38
Nie złość się... Boisz się leków i w tej powalonej fobii, to CAŁKOWICIE normalne. Miałam to samo. Ja bym miała nudności, telepawki i atak paniki, w bonusie biegunkę, gdybym łyknęła wit C., która miałaby podmienioną ulotkę z innym lekiem. :roll:
Myślisz, że ja miałam inaczej? KAŻDY nowy lek, to była gehenna. Panika, strach, jeszcze proszek nie doleciał do żołądka, a ja już miałam wszystkie poważne uboki świata.
Co do grypy. To była sobota! Okres intubacji wirusa grypy, to 24h-72h. Czas minął! Nie martw się, serio! :time:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 17 cze 2015, 19:54
No dobra, jestem po wizycie. Od razu babka wywnioskowała jakie problemy małżeńskie odpowiadają za moje ciągłe nudności. Stwierdziła, że to objaw oporowy. Zdiagnozowała ogólne zaburzenia lękowe. I przepisała Trittico Cr 75mg. Obiecałam nie czytac ulotki, ale wiadomo co teraz robię - czytam wątek na forum o tym leku i analizuje kto miał mdłości, a kto nie. Stwierdziła, że ten lek mnie najlepiej wyciszy, poza tym kazała brać hydroksyzynę 3x dziennie (10mg-10mg-25mg) i dać szansę lekowi. Doksepinę mi odradziła jako "tak młodej osobie" (nie wiem czemu, ale ok), mirtę też bo stwierdziła, że z moją wagą to mnie zetnie spanie na długie godziny, a ja chcę normalnie pracować i prowadzić samochód. No i teraz się waham, ale chyba spróbuję ten Trittico. Nudności oczywiście są w objawach ubocznych, ale ostatnio zauważyłam, że nawet w ulotce mojej ulubionej hydroksyzyny są :(
alu

przez Psychotropka`89 17 cze 2015, 20:00
alu, mi trittico nie podszedł. :roll:
A z mirtą, to fakt... Zmula mocno.Co to objaw oporowy? :shock: Serio masz problemy małżeńskie? Kurde... to ja od 20 lat mam problemy małżeńskie, a stażu faktycznego niecałe 2 lata. :shock:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 17 cze 2015, 20:04
Psychotropka`89, nie podszedł tzn. co się działo? To co myślę? :(
Problemy małżeńskie w ostatnim roku po prostu wyzwoliły u mnie te ciągłe mdłości (ale u nas to był hardcore, myślałam o rozwodzie:(). Odkąd wszystko jest dobrze, dobrze się dogadujemy, nie kłócimy to ja mam ciągłe mdłości.
alu

przez alu 17 cze 2015, 20:11
Psychotropka`89, skrobnęłam Ci PW.
alu

przez Kacha89 17 cze 2015, 21:27
alu: Hej, wiesz już jak dokładnie będzie wyglądała ta psychoterapia z hipnozą?
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies"

przez alu 17 cze 2015, 21:36
Kacha89, tego dowiem się na następnym spotkaniu. Będę relacjonować :)
alu

przez Mireille 18 cze 2015, 00:54
alu napisał(a):Doksepinę mi odradziła jako "tak młodej osobie" (nie wiem czemu, ale ok)

Dziwne, biorę ten lek od 17 roku życia :-|
Dodam, że jestem z niego zadowolona.

alu napisał(a):alu: Hej, wiesz już jak dokładnie będzie wyglądała ta psychoterapia z hipnozą?

Też jestem tego ciekawa :smile:

We wtorek byłam u ortodonty. Dowiedziałam się, że już można ściągać aparat. Powinnam się cieszyć, ale to oznacza kolejne wyciski :?

przez alu 18 cze 2015, 11:39
Co ja przeżyłam :( Po 2 nieprzespanych nocach wzięłam 50mg hydroksyzyny (zawsze działało 25mg) i co? I nie spałam do 6! Miałam ataki mdłości, dreszcze, całą mną telepało, już chciiałam wzywać pogotowie :why: I taki dylemat mam czy brać ten Trittico czy jednak zaufać Mircie (mam w domu listek 15mg). Nie wiem, po prostu nie wiem :(
alu

Sortuj wg