Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Arasha 15 maja 2015, 22:59
Kacha89 napisał(a):Powiem Wam jeszcze dziewczyny że często sobie tak myślę że ja nie zasłużyłam sobie na to żeby mieć tak fajnego i wyrozumiałego męża i tak cudowną córkę, nawet na mojego kochanego psiaka nie zasłużyłam przez to jaka jestem przez tą fobie! masakra

A ja uważam, że jest wprost przeciwnie... tym bardziej sobie wszystkie zasłużyłyście ( może ja kiedyś też :mhm: ), żeby mieć przy sobie wyrozumiałe
i kochające osoby :great: A to, że się czasem nieporozumienia zdarzają, to chyba normalne... jak ktoś czegoś sam nie doświadczył, to może się
jedynie próbować wczuć ( i to też lepiej, żeby nie za bardzo, bo jeszcze się takiej osobie może udzielić :? ), a przede wszystkim okazać dużo troski
i zrozumienia ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez alu 15 maja 2015, 23:10
Arasha, a Ty kogoś masz? Wybacz, jeśli to pytanie jest zbyt wprost zadane
alu

przez Arasha 15 maja 2015, 23:57
alu napisał(a):Arasha, a Ty kogoś masz? Wybacz, jeśli to pytanie jest zbyt wprost zadane

Ja dopiero badam grunt w tej materii :mhm: Pewnie jeszcze trochę mi zejdzie, chyba, że się ktoś sam niespodziewanie gdzieś trafi i będzie w stanie ze mną wytrzymać, to nie pogardzę :lol:

Ale z drugiej strony, to jak na tak duży wątek, wszystkie tu jesteście zajęte, to ktoś musi być dla równowagi wolny :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agata_agata 16 maja 2015, 18:40
Arasha, ja dzisiaj od swojego chlopaka z ktorym bylam 4 lata uslyszalam, ze chce zaczac zyc w otwartym zwiazku. Ze nadal mozemy byc razem ale on chce sie tez spotykac z innymi na co oczywiscie nie przystalam. I jestem sama. Straszne dla mnie przezycie momentalnie mdlosci mnie dopadly a w dodatku mam okres i chcialabym umrzec. Jakas katastrofa. Dziewczyny to Wy sie tak dlugo znacie, ze nawet wiecie jak wygladacie? Kurcze tez chce dojsc do takiego poziomu wtajemniczenia!

przez Psychotropka`89 16 maja 2015, 18:49
ludzie-z-forum-t455-1484.html i już wiesz jak wyglądam, Arashke też powinnaś znaleźć.
To co powiedział Twój chłopak to zwykłe skurwysyństwo. Sorry, nie mam innego określenia. :evil: Jak byś chciała pogadać, czy coś... napisz priva. Wiem, że Ci cholernie ciężko... :(
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez agata_agata 16 maja 2015, 19:03
Psychotropka`89, jejku Ty sliczna jestes!! Jak mozna miec niska samoocene przy takim wygladzie kobietoo!

przez Psychotropka`89 16 maja 2015, 19:08
To tylko takie ujęcie, zamazane i w ogóle... Jestem najwyżej przeciętna. NAJWYŻEJ! A cycki? Jeden taki, drugi sraki. Rozmiar A. Rozstępy, włosy jak siano... Daj mi spokój dziewczyno, bo off-topęa pierdyknę na całą stronę.
Może mięty się napij? Masz jakieś leki uspokajające?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez andrzej57 16 maja 2015, 23:01
Psychotropka`89, zerknąłem na fotkę jako mężczyzna, powinnaś zostać Miss Forum, ale rozumiem..... skromność... :uklon: Ja facet "wiekowy", ale mający świeże postrzeganie młodych :mrgreen:
obserwowany

przez Psychotropka`89 16 maja 2015, 23:06
andrzej57, dziękuję. ;)
Dla Twojej informacji, brałam udział w konkursie za namową pewnej użytkowniczki tegoż forum. Jak widać użytkownicy mają inne preferencje od Twoich. :P
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 18 maja 2015, 11:14
Dziewczyny, i jak u Was? Ja jestem po koszmarnym weekendzie, mdłości zrujnowały wszystkie plany :( Jeszcze się uparłam, że może to od tarczycy (jutro idę do endokrynologa), ale badania na nic nie wskazują. Dziś zrobiłam morfologię i hormony tarczycy i WSZYSTKO w normie. Leukocyty mam jednak 8,9 (norma jest do 10) więc już stwierdziłam, że pewnie zaczyna się grypa żołądkowa i organizm zaczyna walczyć. Czuję się jak czub, w tym miesiącu na badania wydałam już tysiąc złotych :hide:

Psychotropka`89, a u Ciebie jak samopoczucie? Jak mlody?
alu

przez Kacha89 19 maja 2015, 15:03
alu, i jak byłaś u endokrynologa? a myślałaś żeby się zapisać na jakaś terapie? bo jeśli już mdłości Ci wcale nieprzechodza
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies"

przez Kacha89 19 maja 2015, 15:05
A u mnie weekend minął szybko bo w sobotę na urodzinach byłam , a niedziele odpust u nas był potem byliśmy u moich rodziców na obiedzie i tak zleciała niedziela :)
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies"

przez Psychotropka`89 19 maja 2015, 19:49
alu, nie wiem czy dasz radę bez uspokajaczy, bo nieciekawie to wygląda u Ciebie... :?

U mnie mały nie rzyga, nie ma sraki, czasem jest Aga aua ale nic strasznego się nie dzieje. Katar lekki ma. Za to sąsiadka z naprzeciwka powiadomiła mnie wczoraj, że jeden z jej synów nad ranem z krzykiem zaczął rzygać. Dość obrazowo to opisywała... :hide: Drugi też średnio, dziś jakieś mega sranie miał. Także rewelka.
Łudziłam się, że późna wiosna sprawi, że koniec z jelitówkami, a tu duuupa... :zonk:

Ręce opadają... :(
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 19 maja 2015, 20:02
No u mnie wygląda to tragicznie :( Jedzenie kojarzy mi się tylko z rzyganiem, zawalam wszystkie obowiązki, jestem przybita. Chodzimy z mężem na terapię, ale średnio widzę w tym sens :(
U endo wszystko OK, zleciła mi jeszcze badania pod kątem celiakii i nadreaktywności prolaktyny i kortyzolu, jak to wyjdzie dobrze to zostanie mi uznać się ostatecznie za czubka i zacząć brać leki. Pierwszy raz w życiu czuję, że jestem na kompletnym dnie.

A, mam w domu Tranxene 10mg, ale boję się to zazyć :( Nie wiem, może by mi pomogło?
alu

Sortuj wg